Parkování na letišti zdarma
Kalloni

Kalloni

Letecky z Brna
Snídaně
05.09. - 12.09.2024 (7 nocí)

Od 12 960 Kč za osobu

sleva až 3200 Kč

1-Řecko-letovisko Nees Pagases

Písečné pláže, pozvolný vstup do moře, promenáda lemovaná tavernami a bary, příznivé ceny a transfer z letiště přibližně půl hodiny. Tak bychom mohli stručně vypíchnout to hlavní co vás čeká na dovolené v letovisku Nees Pagases. 

Letovisko Nees Pagases (místní používají starší název Alykes) se nachází přibližně 6 km od města Volos a pouze 31 km od letiště. Pláže jsou zde písečné s pozvolným vstupem do moře. Protože moře je zde zavřené, nejsou zde zpravidla žádné velké vlny. I toto místo je v sezóně navštěvováno především Řeky – davy zahraničních turistů zde nenajdete.

Lehátka a slunečníky na plážích jsou tradičně jako na mnoha jiných místech v Řecku tzv. za konzumaci. Kdo by neznal – neplatí se žádný poplatek za lehátko, jen je třeba si u obsluhy objednat něco k pití či jídlu. Pokud si nebudete chtít objednávat pití kvůli lehátkům, tak si jen „odskočíte“ do místních obchodů, které se rovněž nachází podél pláže.  

Velkou výhodou je blízkost města Volos. Do centra města to je cca 6 km a využít můžete místní dopravu (1,5 euro) nebo taxi (7 – 9 euro). A zde si na své přijdou opravdu všichni. Najdete zde bujarý noční život, obchody s oblečením, restaurace všeho druhu. Za podívání stojí pobřežní promenáda s výhledem na přístav, odkud vyjíždí dopravní lodě na Sporady – souostroví, kde se natáčel film Mamma Mia! 

V Nees Pagases jsme pro vás vybrali hotel Kalloni. Příjemný menší rodinný 3* hotel s bazénem potěší všechny, kdo mají rádi klid. Vybírat můžete ubytování se snídaní, polopenzí.

Stejně jako ve všech ostatních letních destinací je samozřejmostí český delegát, který se postará o vaší pohodovou dovolenou. A pokud budete cokoli potřebovat, je vám k dispozici 24/7.

Jako ve všech ostatních destinacích se i zde můžete těšit na zajímavé výlety. Vydat se budete moci na poloostrov Pelion za místní rozmanitou přírodou, skrze kterou se budete moci projet vyhlášeným vláčkem. Další z výletů vás zavede na ostrov Skiathos. Na výběr bude rovněž relaxační výlet, během kterého se budete plavit po moři a prozkoumáte místní pláže i gastronomii. V neposlední řadě se budete moci vydat na Meteoru – kláštery, které jsou postaveny na strmých skalách. 

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.