Milí přátelé, vážení cestovatelé,
máme za sebou sezónu 2022. Sezónu, která ukázala, že cestování je po 2 letech opět tam, jak jsme byli zvyklí před pandemií. Váš zájem o naše zájezdy mě moc těší. Děkuji za vaši důvěru.

Poprvé od roku 2017 nedržíte v ruce tištěný katalog. Vyhodnotili jsme, že pouze nabídka na našich webových stánkách www.experitour.cz podá našim klientům vždy ty nejaktuálnější informace. Přibývají nám totiž nové destinace, a tak výběr zájezdu už nebude tak snadný jako dřív :) Abychom vás co nejkomfortněji seznámili s novinkami, najdete je v příloze k tomuto dopisu. I tak ale odporučujeme sledovat náš Facebook nebo web, kde se o novinkách dozvíte jako první. Plánujeme jich totiž více a přidávat je budeme postupně. 

Co zůstává je servis na našich pobočkách v Ostravě a Praze. Karin a Klára vám rády poradí s výběrem a pomohou s nákupem.

Velkou novinkou pro letní dovolenou je nová destinace v Řecku. Oblast nazývaná Thesálie. Do této oblasti jezdí minimální množství cestovních kanceláří a jedná se o opravdu krásná místa. Lokalita je také cenově příznivá. Vedle Thesálie pak nabídneme letovisko Kamena Vourla. Pohodlný přímý let z Brna doplníme pro zájemce z Ostravy a Prahy o přímé autobusové spojení na letiště.

Novinky máme i pro cestovatele toužící poznávat. Jsem hrdý na to, že se spolu nově můžeme podívat do Afriky, konkrétně Tanzanie a na Zanzibar nebo na Blízký východ do Jordánska.

Všudy přítomné zdražování se nevyhnulo ani cestovnímu ruchu. Do cen zájezdů se hlavně promítlo zdražení pohonných hmot a ubytování. I my jsme proto museli navýšit ceny některých zájezdů. Nejvyšší procentuální nárůsty jsou u zájezdů s ALL INCLUSIVE. I tak věřím, že pro vás naše nabídka zůstane i nadále velice zajímavá. Letecké zájezdy do Řecka do 10 tisíc Kč ve vybraných termínech jsme zachovali.

Co se nemění jsou naše služby v destinacích a průvodci. V Řecku i Bulharsku se můžete těšit na naše skvělé delegátky, které se o vás postarají za každé situace. Poznávací zájezdy na Balkán jsou v mé režii a vzdálenější destinace zajišťuji moji zkušení kolegové.

Závěrem bych rád poděkoval svým kolegům – delegátkám Vendy a Janě, které se o vás staraly v Řecku a Bulharsku. Kolegyním Karin a Kláře s kterými se setkáváte na pobočkách a také Magdě, Karolině a Editě – s těmi se nesetkáváte, ale díky nim funguje naše CK jako celek.

Pevně věřím, že s námi cestujete rádi a přál bych si, aby tomu tak bylo i v roce 2023. Přeji vám příjemnou zimu a klidné Vánoce.
Mějte stále chuť cestovat a buďte zdrávi.

Mgr. Ondřej Zíka
Jednatel CK Experitour s.r.o.
Majitel a průvodce
 

Přehled novinek pro rok 2023

 

Jsme dlouholetými členy ACK ČR

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.