Milí přátelé, vážení cestovatelé,
máme za sebou druhou letní sezónu, při které jsme museli pamatovat na specifika, která do cestovního ruchu přinesla pandemie Covid-19. Nyní již mohu s jistotou říct, že jsme tuto zvláštní dobu zvládli a „jedeme dál“.
Zvládli jsme ji především díky vám, našim klientům, kteří s námi i letos vycestovali. Bylo vás o poznání více než v roce 2020 a já i celý tým Experitour vám za to děkujeme. Děkujeme za to, že máte chuť cestovat, tedy přesněji řečeno cestovat s námi a poznávat naše destinace.
Dovoluji si říct, že do nastávající sezóny vstupujeme silnější, než jsme byli. S novými zájezdy, přehlednějšími webovými stránkami a v novém personálním obsazení pražské pobočky. To má za cíl zrychlení komunikace s vámi, našimi klienty.
A na jaké novinky se můžete těšit?

Zimní sezóna
Ano, už je to tak, letos s námi můžete i na lyže. Minulý rok byl takový zkušební, a protože se zájezd do špičkového bulharského střediska Bansko těšil velké oblibě, rozhodli jsme se jej
nechat v nabídce i letos. K tomu navíc přidáváme středisko Mavrovo v Severní Makedonii a Davos ve Švýcarsku. Ano, geograficky poněkud rozmanité, ale taková už je Experitour.
Letní sezóna
Těšit se můžete v Řecku na stálice jako Vrasna, Stavros, Ouranopolis a nově také Asprovalta a ostrov Thassos. V Bulharsku se můžete těšit na rozšířenou nabídku hotelů (především 5* ) a také na letovisko Albena, které si v 70. letech oblíbila už moje babička. Pokud už delší dobu pokukujete po exotice, věřte, že i tato nabídka dozná změn. Rostoucí poptávka nás žene kupředu, a tak rozšiřujeme nabídku hotelů v Mexiku i na Jamajce a přidáme novou exotickou destinaci.
Poznávací zájezdy
Připravili jsme dva nové poznávací zájezdy. Můžete s námi prozkoumat přírodu na souostroví Madeira nebo se nechat překvapit jedinečností gruzínských hor a měst. 

Přeji si, aby následující zimní i letní sezóna byly co nejklidnější. A pokud by se cestovní omezení zpřísnila, pamatujte na to, že vedle sebe máte parťáka jménem Experitour, který vám bude vždy nápomocný a v každé situaci se o vás postaráme.
Ještě jednou veliké díky za vaši přízeň. Opravdu si toho vážíme a těšíme se na vás v našich destinacích. Ať už v létě či v zimě.
Poděkování patří také mým kolegům – jak těm co pracují na pobočkách v Praze a Ostravě, tak také našim skvělým delegátům a řidičům.

Mgr. Ondřej Zíka
Jednatel CK Experitour s.r.o.
Majitel a průvodce

 

Jsme dlouholetými členy ACK ČR

 

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.