V roce 2024 jsme v EXPERITOUR zahájili již 15. sezónu!

Se značkou Experitour jsme na trhu od roku 2010, kdy jsme ještě pod hlavičkou CA vozili naše první klienty za hranice. Od roku 2012 jsme založili CK a organizovali naše první pobytové zájezdy. V prvních letech své existence jsme se zaměřovali primárně na Bulharsko, Rumunsko a všeobecně na Balkán. O tři roky později, v roce 2015, jsme rozšířili nabídku o Řecko, kdy jsme začali jezdit do autentických letovisek na pevninském Chalkidiki, do Stavrosu a Vrasny. V roce 2016 jsme pod svá křídla koupili ostravskou CK Nikolas tours, kdy jsme zároveň otevřeli nasi pobočku v Ostravě, na Nádražní. Pod oběma značkami jsme jezdili naše zájezdy do roku 2018.

_DSC7269

V roce 2019 nás čekaly dvě zásadní události. Na začátku roku jsme otevřeli naši druhou pobočku, tentokrát v Praze. A na podzim se záhajením prodejů First Minute jsme se na sjednotili pouze pod značku Experitour. V roce 2020 nás jako všechny ostatní potkal Covid. Situaci jsme díky pevným základům firmy ustáli. Ještě v létě 2020 jsme restartovali naše zájezdy do Řecka a Bulharska a díky našim věrným klientům jsme zájezdy i realizovali.

Postupem času nám narůstala základna našich spokojených klientů a každý rok jsme rozšiřovali naši nabídku. Dnes se s námi můžete vydat do více než 16 zemí a to jak na na pobytové zájezdy u moře, tak na poznávací nebo čistě turistické zájezdy.

Zakládáme si na osobním přístupu ke klientům. V případě pobytových zájezdů můžete počítat s tím, že v místě máme česky mluvícího delegáta. U poznávacích a turistických zájezdů je pro nás prioritou, abychom u našich zájezdů měli průvodce, díky kterým na cestu budete dlouho vzpomínat. Zájezdy vás provedou buď osobně majitel Ondra Zíka nebo autor většiny poznávacích zájezdů, František Kába, kteří zájezdy osobně připravují. V našich řadách máme dále průvodce, kteří s námi spolupracují dlouhodobě.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI AKTUÁLNÍ NABÍDKU

 

 

O nás
Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.