Informace pro lety do Bulharska

Letní zájezdy k moři: Na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 km od Zlatých Písků, létáme jak charterovými lety, tak pravidelnými linkami z Prahy.
Poznávací / zimní lyžařské zájezdy: Na letiště v Sofii, vzdálené přibližně 160 km od Banska, létáme pravidelnými linkami z Prahy. Let trvá cca 2 hodiny. Cena letenky zahrnuje přepravu jednoho příručního zavazadla o hmotnosti max. 10 kg a zavazadla k odbavení do max. váhy 23 kg. Přeprava lyžařského vybavení není v ceně zájezdu a je možné si ji doobjednat. Sada vybavení může obsahovat maximálně jeden pár lyží/jeden pár hůlek/jeden pár lyžařských bot nebo 1 snowboard a 1 pár snowboardových bot. Taška/kufr s lyžařským vybavením může mít celkovou velikost až 280 cm (délka + výška + šířka) a hmotnost až 23 kg. Cesta z letiště do střediska Bansko trvá přibližně 2 hodiny. Transfer může být zajištěn osobním automobilem, mini busem či autobusem. 

Informace pro lety do Řecka

Na letiště v Soluni ve Volosu létáme jak charterovými lety, tak pravidelnými linkami z Ostravy, Brna i Prahy. 
Informace k letům Ostrava / Brno - Soluň
Lety z Ostravy / Brna do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Aegean. V ceně letenky je zahrnuto jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti. 
Informace k letům Praha - Soluň a Brno - Volos
Lety z Prahy do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Smartwings. V ceně letenky je zahrnuto jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm a max. váze do 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti do 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti.

Odkazy na další důležité informace

Černá listina přepravců k 7.6.2023
Přepravní podmínky společnosti Smartwings
Pravidla přepravy zavazadel společnosti Smartwings
Reklamace zavazadel společnosti Smartwings
Přepravní podmínky společnosti Aegean
Přepravní podmínky společnosti Bulgaria Air
Hygienické standardy na palubách letadel Smartwings

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.