Informace pro lety do Bulharska

Letní zájezdy k moři: Na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 km od Zlatých Písků, létáme jak charterovými lety, tak pravidelnými linkami z Prahy, Ostravy a Brna.
Poznávací / zimní lyžařské zájezdy: Letecká doprava je zajištěna se společností Bulgaria Air. V ceně letenky je příruční zavazadlo (10 kg), zavazadlo k odbavení (23 kg) a jeden pár lyží nebo snowboard. Cílové letiště je Sofie. Cesta z letiště do střediska Bansko trvá přibližně 2 hodiny. Vzdálenost je cca 160 km. Transfer může být zajištěn osobním automobilem, mini busem či autobusem. V případě zájmu vám rádi zajistíme privátní transfer za cenu 3960 Kč za zpáteční cestu osobním automobilem pro až 4 osoby.

Informace pro lety do Řecka

Na letiště v Soluni ve Volosu létáme jak charterovými lety, tak pravidelnými linkami z Ostravy, Brna i Prahy. 
Informace k letům Ostrava / Brno - Soluň
Lety z Ostravy / Brna do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Aegean. V ceně letenky je zahrnuto jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti. 
Informace k letům Praha - Soluň a Brno - Volos
Lety z Prahy do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Smartwings. V ceně letenky je zahrnuto jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm a max. váze do 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti do 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti.

Odkazy na další důležité informace

Černá listina přepravců k 23.11.2022
Přepravní podmínky společnosti Smartwings
Pravidla přepravy zavazadel společnosti Smartwings
Reklamace zavazadel společnosti Smartwings
Přepravní podmínky společnosti Aegean
Přepravní podmínky společnosti Bulgaria Air
Hygienické standardy na palubách letadel Smartwings

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.