Informace pro lety do Bulharska

Letní zájezdy k moři: Na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 km od Zlatých Písků, létáme jak charterovými lety, tak pravidelnými linkami z Prahy.
Poznávací / zimní lyžařské zájezdy: Na letiště v Sofii, vzdálené přibližně 160 km od Banska, létáme pravidelnými linkami z Prahy. Let trvá cca 2 hodiny. Cena letenky zahrnuje přepravu jednoho příručního zavazadla o hmotnosti max. 10 kg a zavazadla k odbavení do max. váhy 23 kg. Přeprava lyžařského vybavení není v ceně zájezdu a je možné si ji doobjednat. Sada vybavení může obsahovat maximálně jeden pár lyží/jeden pár hůlek/jeden pár lyžařských bot nebo 1 snowboard a 1 pár snowboardových bot. Taška/kufr s lyžařským vybavením může mít celkovou velikost až 280 cm (délka + výška + šířka) a hmotnost až 23 kg. Cesta z letiště do střediska Bansko trvá přibližně 2 hodiny. Transfer může být zajištěn osobním automobilem, mini busem či autobusem. 

Informace pro lety do Řecka

Na letiště v Soluni ve Volosu létáme jak charterovými lety, tak pravidelnými linkami z Ostravy, Brna i Prahy. 
Informace k letům Ostrava / Brno - Soluň
Lety z Ostravy / Brna do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Aegean. V ceně letenky je zahrnuto jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti. 
Informace k letům Praha - Soluň a Brno - Volos
Lety z Prahy do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Smartwings. V ceně letenky je zahrnuto jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm a max. váze do 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti do 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti.

Odkazy na další důležité informace

Černá listina přepravců k 7.6.2023
Přepravní podmínky pro cestující a zavazadla společnosti Smartwings
Reklamace zavazadel společnosti Smartwings
Přepravní podmínky společnosti Aegean
Přepravní podmínky společnosti Bulgaria Air
Hygienické standardy na palubách letadel Smartwings

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.