moritzburg-castle-6710243_1920-Fotka od Toni Paul z Pixabay

Německo je stále oblíbenou destinací mezi českými návštěvníky, a to především díky pestré nabídce atrakcí, dobré dostupnosti, infrastruktuře a také díky skvělému poměru cen a kvality služeb. Tato destinace se může pochlubit několika slavnými metropolemi, kam se lidé vydávají za kulturou, na nákupy, veletrhy, tradiční vánoční trhy či za nočním životem. Stejně tak za návštěvu stojí malebná příroda na úpatí německých Alp, nebo krásné pohádkové hrady. Do Německa se s námi můžete vydat na jednodenní výlety.

Jednodenní výlet do Tropical Islands
Jestliže je vaším přáním podívat se do tropického pralesa s vodopády, lagunami a písečnou pláží a nemáte zrovna chuť na daleké cestování, pojeďte s námi do Tropical Islands. Největší komplex svého druhu v Evropě je ideální na relaxaci nejen pro rodiny s dětmi.

Adventní výlety
V čase adventu se s námi můžete podívat do vánočně vyzdobených Drážďan se zastávkou za Popelkou na zámek Moritzburg a nasát tak správnou vánoční atmosféru. Lahodná vůně, slavnostní záře světel, linoucí se vánoční hudba a různé kulinářské pochoutky, to vše jsou zážitky pro vaše smysly. Na slavnostně vyzdobených ulicích s nepřeberným množstvím stánků můžete kromě zakoupení klasických vánočních dobrot a zboží také nahlédnout do zákulisí různých řemesel a obdivovat tak řemeslnou zručnost výrobců a perfektní zpracování jejich zboží.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.