Akce dítě zdarma
Parkování na letišti zdarma
Drosia

Drosia

Letecky z Brna
bez stravy
12.09. - 19.09.2024 (7 nocí)

Od 10 160 Kč za osobu

sleva až 1100 Kč

Akce dítě zdarma
Parkování na letišti zdarma
Antonia

Antonia

Letecky z Brna
bez stravy
20.06. - 27.06.2024 (7 nocí)

Od 10 960 Kč za osobu

sleva až 1200 Kč

Parkování na letišti zdarma
Galini Hotel

Galini Hotel

Letecky z Brna
Snídaně
13.06. - 20.06.2024 (7 nocí)

Od 14 060 Kč za osobu

sleva až 1100 Kč

Řecko-ostrov Evia-letovisko Pefki

Křišťálově modré moře, prostorné široké pláže, pozvolný vstup do moře a dechberoucí západy slunce. To jsou hlavní pojmenování, které bychom mohli přiřadit k letovisku Pefki. Pefki se nachází na druhém největším ostrově v Řecku – na Evii, resp. na jejím severu. Turistický ruch je zde teprve na vzestupu a tak si zde budete moci svou dovolenou užívat plnými doušky. 

Radost vám udělají především dlouhé a široké pláže. I kdyby do Pefki mířilo dvakrát více turistů než nyní, stále zde bude místa dost. Oblázkové nebo kamínkové pláže vykouzlí pohled na který budete dlouho vzpomínat – tedy pohled na křišťálově čisté modré moře. Vstup do moře je pozvolný a vlny zde moc velké nebývají. Relaxovat můžete buď na svém ručníku či podložce nebo si vyberete některý z místních barů a tzv. za konzumaci strávíte pohodlně celý den na lehátku. 

Při procházce na přímořské promenádě si můžete vybrat z velkého množství taveren, restaurací, kaváren i barů. Najdete tu i nezbytné obchody se suvenýry a stánky se zmrzlinou. A pokud vyrazíte na takovou procházku navečer, uvidíte krásný západ slunce. Právě krásnými západy slunce je Pefki známé.  
Budete-li chtít vedle odpočinku na pláži i trochu poznání, budete nadšeni. Těšit se můžete na historií nabité Atény, jako uprostřed Karibiku si budete připadat při návštěvě ostrova Lichadonisia a netradiční zážitek nabídnou přírodní termály, které vyvěrají na pláži ve městě Edipsos. Ostrov Evia toho nabízí k poznání opravdu hodně – budete nadšeni. Aktuální nabídku fakultativních výletů zvěřejníme před zahajením sezóny.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.