The Boardwalk Village

od 34 993 Kč
Destinace
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže: 10 m
Vzdálenost od pláže - 10m
Klimatizace
Přímo na pláži
Wi-Fi
TV
Vzdálenost od pláže: 10 m

Filtr

O hotelu
The Boardwalk Village se nachází přímo na pláží Seven Mile. Příjemná restaurace přímo na pláži, stejně jako umístění pokojů z kterých to budete mít do vod Karibiku jen několik málo kroků Vás možná uchvátí na tolik, že nám v průběhu Vaší dovolené budete psát dotazy na možnost prodloužení pobytu.

Poloha a popis
Hotel Boardwalk Village se nachází v serverní části pláže Seven Mile, nedaleko od ostrůvku Booby Cay. Na tento ostrůvek si můžete udělat výlet třeba na kajaku, který si můžete zapůjčit u hotelu.

Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízení, TV a klimatizací nebo ventilátorem. Hotel nabízíme s ubytováním v pokoji Standard room, kde se nachází postele typu "queen" bed - postel, na které se vyspí až 2 osoby. Pokoj tak celkově nabízí možnost ubytování až 4 osobám. Ve složení 4 osob na pokoji se můžete těšit na příznivější cenu, než při ubytování 2 osob.

Služby hotelu
V hotelu se přímo na pláži nachází restaurace, kde si můžete vychutnat k snídani třeba omeletu z humra a večer posedět u výtečného koktejlu, nebo třeba typického jamajského piva značky Red Stripe. Lehátka na pláži jsou pro hotelového hosty zdarma, stejně jako připojení Wi-Fi. Využít můžete také skákací trampolínu, půjčovnu kajaků nebo malý obchůdek, který patří k hotelu.

Stravování
Místní restaurace je známá svou přípravou humrů. Přímo v moři si z klece můžete vybrat svého humra a nechat si ho připravit. Pokud byste nepatřili k milovníkům mořských plodů, budete také spokojeni. Mezinárodní kuchyně by měla uspokojit všechny návštěvníky. V hotelu je možné bydlet bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí.

Důležitá upozornění
Právě prohlížíte zájezd na Jamajku - exotickou destinaci, která se nachází na druhé straně světa. Věnujte, prosím, pozornost také těmto upozorněním:
- Odlet nebo přílet z nebo do Prahy může být v rámci této nabídky o +/- jeden den posunut.
- Pokud nebude vyžádán a CK ve smlouvě potvrzen přímý let z Německa, jedná se o let se 2 přestupy - zpravidla jeden v Evropě a jeden v USA. Vybíráme Vám vždy tu nejpříznivější kombinaci možných letů. I tak se však může stát, že doba čekání na následující spoj se může pohybovat kolem 12 hodin

Cena zahrnuje
- ubytování na uvedený počet dní a nocí
- stravování dle popisu (u varianty bez stravování je možnost zajištění snídaní nebo polopenze)
- leteckou dopravu Praha - Montego Bay a zpět vč. letištních tax a poplatků
- transfer letiště - hotel - letiště
- v termínech, u kterých je uvedena informace "český delegát" Vám bude k dispozici přímo delegát naší CK, který Vás v případě zakoupení fakultativních výletů bude také těmito výlety doprovázet
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění - možno sjednat v CK
- víza (pro občany ČR stačí registrace "ESTA" - nutná pro přestup v USA - 14 USD)
- rezervace konkrétních míst v letadlech

Doprava
Letecká doprava je zajišťována na pravidelných linkách známých leteckých dopravců jako jsou Delta, Air France, KLM a další. Jedná se o 2 přestupy - zpravidla jednou v Evropě (nejčastěji Paříž nebo Amsterdam) a jednou v USA (najčastěji Atlanta nebo New York).

Popis destinace

Bílé pláže, tyrkysově modré moře, procházka uprostřed vodopádů, šnorchlování mezi exotickými rybami, pravý jamajský rum, třtinový cukr, rytmy reggae i vůně marihuany. Tato slova asi nejvíce charakterizují zemi, kterou bychom mohli bez nadsázky nazvat perlou Karibiku.

Geografické Informace
Jamajka je samostatný ostrovní stát, který se nachází v Karibském moři, asi 150 kilometrů jižně od Kuby. Žijí zde necelé 3 miliony obyvatel. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Oficiálním jazykem je angličtina. Občané ČR nepotřebují vízum. Nejsou vyžadována žádná speciální očkování.
Podnebí
Naše termíny směřují do hlavní turistické sezony (prosinec–březen). Počasí je v tomto období nejpříznivější – slunečno, jasno a sucho. Srážky jsou podle statistik na nejnižší úrovni, teploty se pohybují k příjemné třicítce.
Doprava
Letecká doprava je zajišťována na pravidelných linkách předních leteckých dopravců, jako jsou Delta Air Lines, American Airlines, British Airways a dalších. Odlétá se přímo z Prahy. Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. Většinou se jedná o let se 2 přestupy – zpravidla jednou v Evropě, např. v Paříži či Amsterdamu a dalším přestupem v USA – nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku. Cílové letiště na Jamajce je Motego Bay. V ceně zájezdu je samozřejmě zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je necelých 80 km.
Ubytování

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. V oblasti Seven Mile Beach a města Negril najdeme jak luxusní ALL INCLUSIVE resorty, tak příjemné ubytování střední kategorie a nakonec i to nejlevnější ubytování. Podívejte se do nabídky našich hotelů. S výběrem hotelu i lokality Vám rádi poradíme. 

Fakultativní výlety
Jamajka je rozmanitý ostrov, který nabízí mnohem víc než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů bude prezentována až na místě. Již nyní však můžeme případné zájemce nalákat na procházku skrze vodopády Dunns River, město Montego Bay, vodopády Y.S. Falls nebo třeba na prohlídku továrny na nejznámější jamajský rum – Appleton. Ceny výletů se pohybují od 35 USD (americký dolar).
Lokalita
Vybrali jsme pro Vás tu nejhezčí pláž na Jamajce – Seven Mile Beach (Sedmimílová pláž), která se nachází na západě ostrova u města Negril. Toto místo si v 60. letech minulého století oblíbili hippies, kteří zde v té době přespávali u místních, nebo přímo na plážích a kouřili marihuanu. Také proto si tato lokalita získala přízvisko bezstarostného místa. Díky své rozloze i začlenění do chráněné oblasti (Negril Environmental Protection Area) si Negril včetně okolních pláží udržuje svou atraktivitu.

Mapa polohy hotelu

Fakultativní výlety
Jamajka je rozmanitý ostrov, který nabízí mnohem víc než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů bude prezentována až na místě. Již nyní však můžeme případné zájemce nalákat na procházku skrze vodopády Dunns River, město Montego Bay, vodopády Y.S. Falls nebo třeba na prohlídku továrny na nejznámější jamajský rum – Appleton. Ceny výletů se pohybují od 35 USD (americký dolar).

Podobné produkty


Club Hotel Riu Negril

Jamajka

13.12. - 22.12.2019

Počet nocí: 9 ,12

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 0 m Vzdálenost od pláže - 0m

Více informací

Grand Bahia Principe Jamaica

Jamajka

2.5. - 11.5.2020

Počet nocí: 9 ,12

Letecky

All inclusive

Více informací
Předcházející snímek
Následující snímek