Grand Bahia Principe Jamaica

od 41 960 Kč
Destinace
Doprava Letecky
Strava All inclusive

Filtr

O hotelu
3 bazény, 7 restaurací, 4 bary, spa centrum, dětský vodní park, diskotéka a umístění přímo na pláži. To vše ve standardu *****. Takto bychom mohli vyjmenovat hlavní přednosti hotelu Grand Bahia Principe Jamaica.

Poloha a popis
Hotel se nachází v letovisku Runaway Bay, přibližně 70 km od letiště v Montego Bay. Je situován přímo na pláži, která je určena výhradně pro hotelové hosty.

Pokoje
Ubytování je poskytováno v pokojích typu Junior Suite Superior. Nachází se zde manželské dvoulůžko nebo dvě samostatné postele. Klimatizace, fén, telefon, kávovar, TV a mini bar jsou samozřejmostí. Za poplatek je možné využít trezor. Všechny pokoje mají vlastní balkón nebo terasu.

Služby hotelu
Součástí program all inclusive je:
- plážový servis (lehátka, slunečníky, ručníky)
- zapůjčení paddle boardu, kajaku, katamaránu či věcí na šnorchlování (1x denně zdarma v závislosti na dostupnosti)
- vodní park
- služby recepce (24 hodin denně)
- sportovní aktivity jako fotbal, volejbal, bazény, šipky, stolní tenis a vodní pólo
- lekce potápění v bazénu (1x za pobyt v závislosti na dostupnosti)
- vstup na hotelovou diskotéku
- fitness
- wi-fi (v prostorách lobby)

Stravování
V hotelu najdete 3 a la carte restaurace a 4, kde je jídlo nabízeno formou švédských stolů. V nočních hodinách (23:00 – 07:00) můžete využít stravování v plážové restauraci.

Popis destinace

Bílé pláže, tyrkysově modré moře, procházka uprostřed vodopádů, šnorchlování mezi exotickými rybami, pravý jamajský rum, třtinový cukr, rytmy reggae i vůně marihuany. Tato slova asi nejvíce charakterizují zemi, kterou bychom mohli bez nadsázky nazvat perlou Karibiku.

Geografické Informace
Jamajka je samostatný ostrovní stát, který se nachází v Karibském moři, asi 150 kilometrů jižně od Kuby. Žijí zde necelé 3 miliony obyvatel. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Oficiálním jazykem je angličtina. Občané ČR nepotřebují vízum. Nejsou vyžadována žádná speciální očkování.
Podnebí
Naše termíny směřují do hlavní turistické sezony (prosinec–březen). Počasí je v tomto období nejpříznivější – slunečno, jasno a sucho. Srážky jsou podle statistik na nejnižší úrovni, teploty se pohybují k příjemné třicítce.
Doprava
Letecká doprava je zajišťována na pravidelných linkách předních leteckých dopravců, jako jsou Delta Air Lines, American Airlines, British Airways a dalších. Odlétá se přímo z Prahy. Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. Většinou se jedná o let se 2 přestupy – zpravidla jednou v Evropě, např. v Paříži či Amsterdamu a dalším přestupem v USA – nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku. Cílové letiště na Jamajce je Motego Bay. V ceně zájezdu je samozřejmě zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je necelých 80 km.
Ubytování

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. V oblasti Seven Mile Beach a města Negril najdeme jak luxusní ALL INCLUSIVE resorty, tak příjemné ubytování střední kategorie a nakonec i to nejlevnější ubytování. Podívejte se do nabídky našich hotelů. S výběrem hotelu i lokality Vám rádi poradíme. 

Fakultativní výlety
Jamajka je rozmanitý ostrov, který nabízí mnohem víc než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů bude prezentována až na místě. Již nyní však můžeme případné zájemce nalákat na procházku skrze vodopády Dunns River, město Montego Bay, vodopády Y.S. Falls nebo třeba na prohlídku továrny na nejznámější jamajský rum – Appleton. Ceny výletů se pohybují od 35 USD (americký dolar).
Lokalita
Vybrali jsme pro Vás tu nejhezčí pláž na Jamajce – Seven Mile Beach (Sedmimílová pláž), která se nachází na západě ostrova u města Negril. Toto místo si v 60. letech minulého století oblíbili hippies, kteří zde v té době přespávali u místních, nebo přímo na plážích a kouřili marihuanu. Také proto si tato lokalita získala přízvisko bezstarostného místa. Díky své rozloze i začlenění do chráněné oblasti (Negril Environmental Protection Area) si Negril včetně okolních pláží udržuje svou atraktivitu.

Mapa polohy hotelu

Podobné produkty


Club Hotel Riu Negril

Jamajka

30.11. - 8.12.2019

Počet nocí: 8 ,9 ,11 ,15

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 0 m Vzdálenost od pláže - 0m

Více informací

The Boardwalk Village

Jamajka

30.11. - 8.12.2019

Počet nocí: 8 ,9 ,11 ,15

Letecky

Bez stravování | Polopenze | Snídaně

Vzdálenost od pláže: 10 m Vzdálenost od pláže - 10m

Více informací
Předcházející snímek
Následující snímek