Casa Karina

Casa Karina

Vlastní
polopenze
14.12. - 21.12.2023 (7 nocí)

Od 11 860 Kč za osobu


Premier Luxury Mountain Resort

Premier Luxury Mountain Resort

Letecky z Prahy
snídaně
17.03. - 24.03.2024 (7 nocí)

Od 25 560 Kč za osobu


Sunrise Park Hotel Bansko

Sunrise Park Hotel Bansko

Letecky z Prahy
snídaně
10.03. - 17.03.2024 (7 nocí)

Od 17 660 Kč za osobu


Winslow Infinity

Winslow Infinity

Vlastní
snídaně
21.12. - 28.12.2023 (7 nocí)

Od 7 160 Kč za osobu


Bulharsko-Bansko-Fotka od yossi2 z Pixabay

Fantastické lyžování s příznivou cenovkou? Vítejte v bulharském Bansku, nejznámějším lyžařském středisku východní Evropy. Resort se nachází v národním parku Pirin zapsaném na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Kromě dechberoucí přírody jsou největšími lákadly moderní lanovky, široké v součtu 48 kilometrů dlouhé sjezdovky a všudypřítomná skvělá kuchyně. Není divu, že je středisko oblíbeným cílem sjezdového lyžaře a trojnásobného olympijského vítěze Alberta Tomby. Dopřejte si luxusní zážitek za ceny, které vyloudí spokojený úsměv na tváři!

Dovolená v Bulharsku již dávno neznamená jen moře, pláž a koktejl v ruce. První lyžaře jsme do zimního Banska přivezli na začátku roku 2021 a celý zájezd můžeme shrnout dvěma slovy: absolutní nadšení! Snadno dostupný luxus, skvělé služby, široké sjezdovky a moderní zázemí celého areálu jednoduše chytnou za srdce. Zvýšenou oblibu i úroveň poskytovaných služeb má na svědomí také konání Světového poháru alpského lyžování mužů (Super-G i obří slalom) i fakt, že právě do Banska proudila v době uzavřených alpských sjezdovek celá lyžařská Evropa.

Letošní novinkou je 5* hotel Premier Luxury Mountain Resort, kde si užijete nejen luxusu, ale i krásných pohledů do okolité přírody a hor. Stálicí v naší nabídce je 3* hotel Winslow, kde můžete využít ubytování ve dvoulůžkových studiích nebo apartmánech v různých variantách.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.