ONLINE
Kompletní nabídku zájezdů či výletů najdete na těchto webových stránkách. Zde si můžete sami dohledat všechny potřebné informace a v několika jednoduchých krocích provést rezervaci, či vybranou dovolenou rovnou zaplatit.

TELEFONICKY
Pokud svou dovolenou teprve vybíráte a máte jakékoliv otázky nebo máte vybráno a chcete si dovolenou raději rezervovat telefonicky, určitě nám zavolejte.

OSOBNĚ
Dáváte přednost osobnímu kontaktu? Zastavte se za námi na naší pobočce v Praze nebo Ostravě.

 

MOŽNOSTI UHRAZENÍ ZÁJEZDU
Na našich pobočkách můžete platit hotově, platební kartou, benefitními poukázkami, bankovním převodem. Při rezervacích přes webové stránky můžete zájezd uhradit online nebo bankovním převodem. 

FAKTURA ZAMĚSTNAVATELI
V případě, že máte jako bonus u svého zaměstnavatele fond kulturních a sociálních potřeb, tzv. FKSP, a můžete z něj čerpat také úhrady pobytových dovolených, neváhejte se na nás obrátit s žádostí o vystavení faktury.

PLATBA BENEFITNÍ POUKÁZKOU
Na platbu vámi objednaného zájezdu můžete využít benefitní poukázky. Přijímáme poukázky Sodexo, Edenred, Benefit Plus a Gallery Beta. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. 

VÝHODNÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
Jako doplňkovou službu pro vás každý rok máme nabídku výhodného cestovního pojištění. Nenechávejte nic náhodě a sjednejte si ke své pobytové dovolené či poznávacímu zájezdu vhodné cestovní pojištění, jehož součástí je také pojištění storna zájezdu. Ušetříte si tak spoustu starostí a výdajů v případě jakékoliv nečekané zdravotní události. 

DÁRKOVÉ POUKAZY
Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své blízké nebo kamarády? Pak pro vás máme tip, mrkněte zde.

NABÍDKY PRO SKUPINY
Jste pracovní kolektiv, zájmová či jiná skupina? Připravíme vám dovolenou přesně podle vašich konkrétních představ a požadavků s odjezdem odkudkoliv z České republiky. Pro pracovní kolektivy umíme také zajistit teambuildingovou akci. 

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.