Akrathos

od 22 960 Kč
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Fitness
Klimatizace
Bazén
TV

Filtr

O hotelu
Hotel Akrathos prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí a nabízí tak moderní ubytování. Z panoramatického bazénu se vám naskytne skvělý výhled na Egejské moře.

Poloha a popis
Areál hotelu se rozprostírá na zelených kopcích poloostrova Athos v těsné blízkosti pláže a přibližně 2 km od vesnice Ouranopolis, která je posledním veřejným místem před hranicí mnišské republiky. Najdete zde oázu klidu a výborné služby v moderním designu.

Pokoje
Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, ručníky, manželskými postelemi nebo oddělenými postelemi, bezpečnostním boxem, plochou satelitní TV, vysoušečem vlasů, malou lednicí, vanou nebo sprchovým koutem a telefonem. Hotel nabízí několik druhů pokojů. Odpočívat můžete na vlastní terase s posezením. Nabídka na webu je určena pro pokoje Standard s výhledem do zahrady nebo na olivové plantáže.

Služby hotelu
Vlastní písečná pláž (oceněná modrou vlajkou) nabízí hostům zdarma lehátka a slunečníky, u hotelu se nachází dva bazény s lehátky, dále zde najdete fitness centrum, vodní sporty a půjčovnu lodiček, 4 tenisové kurty, hřiště na fotbal, plážový volejbal a basketbal, klub pro děti (věk 4 – 12 let), dětské hřiště a supermarket. Na hotelové pláži se nachází bar a další bary najdete v prostorách hotelu.

Stravování
ALL INCLUSIVE PROGRAM:
Snídaně 8:00 – 10:00 formou bufetu vč. příprav pokrmů před hostem
Obědy 13:00 – 15:00 formou bufetu vč. příprav pokrmů před hostem
Večeře 19:00 – 21:00 formou bufetu vč. příprav pokrmů před hostem
Bar u bazénu 10:00 – 18:00 – točené pivo, víno, vodka, gin, whisky a ouzo. Nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva. Od 16 do 17 hodin je podáván „coffee break“ – káva a zákusky.
Hlavní bar 18:00 – 24:00 - točené pivo, víno, vodka, gin, whisky a ouzo. Nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva.
Plážový bar 10:00 – 18:00 – nealkoholické nápoje, točené pivo a káva.

Důležitá upozornění
Kategorie dítěte do 11,99 let

Cena zahrnuje
- ubytování v 4* hotelu
- stravování ALL INCLUSIVE
- letecká doprava z Prahy nebo Brna (vč. tax a poplatků)
- transfer letiště-hotel-letiště
- služby českého delegáta
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění
- pobytová taxa 3 EUR/pokoj/noc

Letecká doprava
Létáme z Prahy do Kavaly, nebo z Brna do Soluně se společností Smartwings.

Vlastní doprava
Pokud zatoužíte vydat se na cestu zcela po vlastní ose, nemusíte se vázat našimi termíny. Napište nám vaši představu a kolegové vám rádi připraví nabídku šitou na míru vašim konkrétním potřebám.

Popis destinace
Athos – jeden z „prstů“ poloostrova Chalkidiki končí pro veřejnost obcí Ouranopolis. Za ní najdete již hranici mnišského státu, kam mají přístup pouze muži a to pouze na základě pozvánky. Okolí hotelu Akrathos je velice klidné místo, kde byste mohli mít pocit, že se zastavil čas. Nudit se zde ale nebudete. Hotel nabízí mnoho služeb, díky kterým vám vaše vysněná dovolená uteče jako voda. Můžete se vydat na procházku právě do nedaleké Ouranopolis (přibližně 2 km), nebo můžete k přepravě využít místní dopravu. Velice doporučujeme zapůjčení lodiček (není součástí hotelových služeb). Není třeba kapitánského průkazu. Po krátké instruktáži se můžete vydat na nedaleké Oslí ostrůvky a prozkoumat tamní pláže a zálivy. Historie oblasti sahá až do antických dob. Hmatatelné důkazy o její slávě najdete v rámci archeologického naleziště v nedaleké Amfipoli. Právě tam se postupně odkrývá nejrozsáhlejší antická královská hrobka přibližně ze 4. století př. n. l.
Doprava

Letecká doprava

Na letiště v Kavale nebo Soluni létáme charterovými lety společnosti Smartwings z Prahy nebo Brna.

Fakultativní výlety

Řadíte-li se mezi vyznavače aktivní dovolené, rádi poznáváte nová zajímavá místa a čerpáte inspirativní zážitky, jistě si vyberete z nabídky našich fakultativních výletů.


Na fakultativních výletech vás bude provázet český nebo slovenský průvodce. Organizaci výletů zajišťuje místní cestovní kancelář Chatzis Travel. Konkrétní a přesnou nabídku výletů uslyšíte od našeho delegáta přímo ve vaší destinaci. Právě tam si můžete výlet koupit.
Jejich ceny se pohybují v cenovém rozmezí od 5 do 40 eur.

Mapa

Fakultativní výlety
Řadíte-li se mezi vyznavače aktivní dovolené, rádi poznáváte nová zajímavá místa a čerpáte inspirativní zážitky, jistě si vyberete z nabídky našich fakultativních výletů.

Na všech fakultativních výletech vás bude provázet český nebo slovenský průvodce. Organizaci výletů zaštiťuje místní cestovní kancelář Chatzis Travel. Konkrétní a přesnou nabídku výletů uslyšíte od našeho delegáta přímo ve vaší destinaci. Právě tam si můžete výlet koupit. Jejich ceny se pohybují v cenovém rozmezí od 5 do 40 eur.

Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek