Filtr

O hotelu
Klidná lokalita, různorodost okolních pláží, docházková vzdálenost od centra letoviska, pohodlí programu ALL INCLUSIVE a nové moderní pokoje. To jsou přednosti Apart Hotelu Chrysalis ****.

Poloha a popis
Hotel se nachází pouhých 100 metrů od moře. V blízkém okolí najdete různorodé pláže – písečnou s jemným pískem, oblázkovou, pláž, nad kterou se tyčí menší skaliska, i pláž nudistickou. Vybere si skutečně každý. Umístění hotelu s širokým výhledem na moře, šumění vln a palmy, které jej obklopují, navodí tu pravou dovolenkovou atmosféru.

Pokoje
Všechny pokoje mají možnost přistýlky a jsou vybaveny klimatizací, TV, koupelnou, vysoušečem vlasů, lednicí a telefonem. Každý pokoj má vlastní terasu nebo balkon se stolečkem a židlemi.

Služby hotelu
Hotel nabízí svým klientům bazén s lehátky (zdarma) a poskytuje wi-fi připojení. Cennosti je možné uschovat v hotelovém trezoru (za poplatek).

Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bufetu a jedná se tak, co se množství týče, o neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim doplňuje odpolední snack.

All inclusive program:
Snídaně 8:00-10:00
Oběd 12:00-14:00
Odpolední snack 16:00-17:00
Večeře 18:00-20:00

Nápoje – nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (tvrdý alkohol, na výběr mnoho druhů), točené pivo, červené a bílé víno jsou servírovány denně od 10:00 do 22:00.

Cena zahrnuje
- ubytování ve **** hotelu na 8 dní / 7 nocí
- all inclusive program
- letecká doprava z Prahy
- transfer z/na letiště
- služby českého delegáta
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění
- pobytovou taxu 1,5 EUR / pokoj / noc. Hradí se na místě.

Letecká doprava
Do hotelu Chrysalis nabízíme pouze leteckou přepravu z Prahy na letiště Nikose Kazantzakise, které se nachází 5 km od města Heraklion.

Popis destinace
Řecko
Průzračné egejské moře, kilometry písečných pláží, rozmanitá gastronomie, slunce a teplo. Těmito výrazy by šlo stručně charakterizovat to, co vás čeká na dovolené v Řecku.

Popis destinace

Kréta

Do naší nabídky letních destinací jsme pro letošní sezónu nově zařadili Řecký ostrov Kréta, oblast Malia na severním pobřeží ostrova. Vybrat si můžete z nabídky dvou ubytovacích kapacit, konkrétně 4vězdičkového Apart Hotelu Chrysalis nalézajícího se v městečku Hesonissos nebo ubytování v apartmánech či studiích Maria Mar v Kato Gouves. Nabídku oblastí a hotelů plánujeme v budoucnu nadále rozšiřovat. Na nové hotely se tak můžete dozajista těšit i v příštím roce.

Lokalita

Na Krétě nabízíme zatím pouze dvě letoviska - Hersonissos a Kato Gouves. Obě leží na severním pobřeží Kréty.


Popis destinace

Hersonissos

Hersonissos se nachází v oblasti zálivu nazvaném Malia, který je považovaný za vůbec první místo, kde byla Kréta osídlena. Jak nasvědčují archeologické nálezy keramiky a keramických střepů na tomto území, můžeme první osídlení datovat do období od 6 tisíc do 3 tisíc let před naším letopočtem. Oblíbené městečko Hesonissos se postupem času vytvořilo spojením malých rybářských vesniček. V helénsko-římských dobách býval Hersonissos rybářským přístavem a právě z této doby v něm najdeme zbytky vlnolamů, v městečku pak zbytky bazilik pamatující 5. století. Jako každé turistické městečko nabízí i Hersonissos nespočet taveren podávajících znamenité jídlo, barů, kaváren i obchůdků.

Hersonissos leží na severním pobřeží ostrova a je vzdálené přibližně 35 kilometrů na východ od Heraklionu. Nabízí řadu aktivit pro vyznavače sportovně prožité dovolené, ale svou pohodu zde najdou i milovníci odpočinku, skvělého jídla a vína. Je ideálním startovním bodem pro Vaše putování za řeckou historií a poznávání krétské kultury a pohostinnosti. V blízkém okolí námi nabízeného hotelu najdete různorodé pláže – písečnou s jemným pískem, oblázkovou, pláž, nad kterou se tyčí menší skaliska, i pláž nudistickou.

Doprava
Na Krétu nabízíme pouze leteckou přepravu a to buď z Prahy nebo Ostravy na letiště Nikose Kazantzakise, nacházejícího se 5 km od města Heraklion.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Fakultativní výlety
Fakultativní výlety
PALÁC KNOSSOS – OKRUH HERAKLIONEM – TRH
ELOUNDA – SPINALONGA – AGIOS NIKOLAOS
LIBYJSKÉ MOŘE - OSTROV CHRISSI - IERAPETRA
NEZNÁMÁ KRÉTA
OSTROV SANTORINI