Destinace pro poznávací a turistické zájezdy
Albánie, Bulharsko, Gruzie, Indonésie, Island, Itálie, Jordánsko, Madeira, Malajsie a Singapur, Rumunsko, Řecko, Spojené arabské emiráty, Severní Makedonie, Švýcarsko

 

NEJBLIŽŠÍ ODJEZDYJEDETE SAMI?


POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

 

Jak to všechno začalo?

V Experitour vstupujeme letos do 15. sezóny a z toho přibližně 14 z nich se věnujeme poznávacím zájezdům. Do roku 2021 jsme pořádali zájezdy zejména na Balkán, k němuž má velmi blízký vztah majitel Experitour, Ondra Zíka. Ten zájezdy nejen připravil, ale i dodnes je osobně průvodcuje. V roce 2022 se k týmu připojil cestovatel a velký turista Franta Kába a pod jeho taktovkou se rozrostla nabídka zemí, kam dnes s Experitour můžete cestovat.

Co můžete během poznávaček a turistiky s Experitour čekat?

Záleží, zda se vydáte na turistiku nebo vyjedete na klasickou poznávačku. U turistiky se můžete těšit, že v pohodovém tempu projdete ta nejzajímavější místa. Jednotlivé etapy připravujeme, aby byly dobře schůdné pro běžného turistu a zároveň, aby během nich viděl ty nejzajímavější scenérie, při kterých jeho srdce zaplesá. To vše proložíme základním poznáním regionu, ochutnáním místní kuchyně a ideálně seznámením se s místními. Jako pěší turista se k nim vždy dostanete blíže a více si vás pustí k tělu. 
U poznávacích zájezdů dáváme důraz na komplexní poznání země z pohledu historie, moderních dějin a geografie. Poznáme velkou část země, města i přírodu. Snažíme se ukazovat rozmanitost navštívených míst. Uvidíte hlavní turistická lákadla, ale i místa méně navštěvovaná, nová a turisty často neobjevená. Ať si vyberete jakýkoliv zájezd, vždy se snažíme, aby vaše cesta byla plná autentických zážitků, protože o tom cestování je. Vždy s Vámi bude průvodce, který umí udělat pohodovou atmosféru, zároveň vše doplní o poutavý výklad a bude vše dokonale organizovat, abyste nikde nečekali a vše plynulo hladce.

Průvodci

Naše motto je Nezáleží kam jedeš, ale s kým jedeš. Výběr země necháme na Vás. Pro nás je prioritou, abychom u našich zájezdů měli průvodce, díky kterým na cestu budete dlouho vzpomínat. Zájezdy vás provedou buď osobně Ondra s Frantou, kteří je sami připravují. Nebo máme v našich řadách průvodce, kteří s námi spolupracují dlouhodobě. U každého zájezdu najdete medailonek průvodce, případně si můžete pročíst naše recenze.

Recenze

Poznávačky i turistické zájezdy jsou naše srdcová záležitost a velmi nás pokaždé potěší dojmy vracejících se klientů. Přečte si reakce těch, kteří s námi už své cesty podnikli. 

Více recenzí si můžete přečíst zde        

 

CHCI VIDĚT AKTUÁLNÍ NABÍDKU

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.