Hotel Arena Mar

od 11 640 Kč
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Snídaně
Fitness
Klimatizace
Wi-Fi
Bazén
TV

Filtr

O hotelu
Hotel Arena Mar**** máme v naší nabídce poprvé. Prostorné pokoje, umístění v centru letoviska i pohodlný program all inclusive, jsou hlavními přednostmi tohoto hotelu. Pro rodiny s dětmi, nebo pro skupiny 4 osob, je k dispozici možnost ubytování v apartmánech za zvýhodněnou cenu. Písečná pláž s jemným zlatavým pískem o délce čtyři kilometry nadchne snad každého návštěvníka letoviska Zlaté Písky.
Dopravu do tohoto hotelu nabízíme pouze letecky.

Poloha a popis
Hotel se nachází v centrální části oblíbeného letoviska Zlaté Písky, v těsné blízkosti hotelu Perunika***+, a své služby nabízí od roku 2015. Je situován přibližně 17 minut chůze od písečné pláže. Ani za zábavou to nebudete mít daleko, mnoho obchůdků, barů a restaurací se najdete v bezprostředním okolí hotelu. Do samotného centra Zlatých Písků to zvládnete pohodlnou chůzí za 12 minut.

Pokoje
Všechny pokoje jsou klimatizované, navíc vybavené pohovkou, bezpečnostní schránkou, psacím stolem, telefonem, TV a lednicí, wi-fi připojení je za poplatek. Ke standardu většiny pokojů patří balkón nebo terasa, které jsou připraveny k Vašemu odpočinku. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout, samozřejmostí jsou bezplatné toaletní potřeby a vysoušeč vlasů.

Služby hotelu
Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, svým hostům nabízí vlastní venkovní bazén se slunečníky a lehátky (samozřejmě zdarma), s rozdělením na část pro dospělé a část pro děti. V jeho blízkosti najdete také bar, kde je poskytován program all inclusive. Hotel dále disponuje bezplatným wi-fi ve společných prostorech, směnárnou, konferenční místností a dětským hřištěm. Zahrát si můžete stolní tenis, šipky či kulečník, nebo využít hotelového fitness centra. Příjemné chvíle odpočinku lze strávit v hotelové zahradě nebo při masážích, které má hotel také ve své nabídce. Cennosti je možné uschovat v hotelovém trezoru. Za příplatek je k dispozici služba praní a žehlení prádla.

Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů a jedná se tak, co se množství týče, o neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim doplňuje dopolední a odpolední snack (drobné občerstvení jako sušenky nebo sendviče).

All inclusive program:
Snídaně 8:00–10:00
Dopolední snack 10:30–11:30
Oběd 12:00–14:00
Odpolední snack 15:00–17:30
Večeře 18:30–21:00

Nápoje – nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jako tvrdý alkohol, točené pivo, červené a bílé víno jsou servírovány denně od 9:00 do 21:00.

Cena zahrnuje
• ubytování ve **** hotelu na počet dní/nocí dle vybraného typu zájezdu (8/7, 11/10, 12/11)
• all inclusive program
• leteckou dopravu (vč. tax a poplatku, transfer z/na letiště)
• služby českého delegáta
• pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
• cestovní pojištění (lze sjednat v CK pro všechny účastníky)
• pobytovou taxu 1,5 EUR/os./noc (hradí se na místě)

Letecká doprava
Odlétáme z Prahy, Ostravy a Brna charterovými lety na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 km od Zlatých Písků.

Základní informace o destinaci

Bulharsko

Bulharsko si v posledních letech opět získává značnou oblibu, a to nejen mezi českými turisty. Tato země nabízí na svých 378 kilometrech pobřeží nádherné písečné pláže, historická města, přístavy i oblíbená prázdninová letoviska.


Popis destinace

Zlaté Písky
Jsou druhým největším a zároveň jedním z nejoblíbenějších středisek bulharského pobřeží. Nachází se 17 kilometrů severně od Varny. Svůj název získaly díky zlatavému jemnému písku, který pokrývá celou čtyři kilometry dlouhou pláž postupně přecházející v „Rivieru“. Vstup do moře je pozvolný, ideální tak i pro malé děti. Pro večerní procházky pak můžete využít romantickou promenádu, která lemuje celé pobřeží centra Zlatých Písků. Na své si přijdou také milovníci zábavy
přímo v centru Zlatých Písků najdete nepřeberné množství zábavních a sportovních aktivit.

Většina našich hotelů nabízí stravování all inclusive. Tento typ stravování včetně neomezené konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů nabízí možnost prožít bezstarostnou dovolenou a je využíván naprostou většinou všech klientů. V naší nabídce najdete však také pobyty bez stravování, se snídaní či polopenzí. Výběr je široký a naši pracovníci Vám s volbou pro Vás vhodné varianty ochotně pomohou.

Doprava
Nabízíme Vám následující možnosti dopravy:
- autobusovou s odjezdem z Prahy a nástupními místy: Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav a Bratislava
- leteckou s odlety z Prahy, Ostravy a Brna do Varny
- vlastní

Fakultativní výlety
Během Vašeho pobytu na Zlatých Pískách si budete moci vybrat také z nabídky fakultativních výletů. Jedním z nejoblíbenějších výletů je zajímavý poznávací výlet do historického městečka Nessebar, který je zapsán na seznamu UNESCO. Mezi rodinami s dětmi je populární zejména výlet do nedalekého Delfinária s návštěvou Varny. Třetím výletem, který budete moci absolvovat, je návštěva 70 metrů vysokého útesu (mysu) Kaliakra. A nezapomínáme ani na vodní radovánky nabízíme plavbu lodí podél pobřeží s možností rybaření a koupání. Na palubě je podáváno občerstvení (alkoholické i nealkoholické nápoje) včetně oběda. Všechny výlety jsou provázeny českým průvodcem a jsou k zakoupení přímo v místě Vašeho pobytu.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Fakultativní výlety
Nechcete-li strávit celou svou dovolenou nečinně na pláži, využijte naší nabídky k zakoupení fakultativních výletů. Budete tak mít jedinečnou možnost poznat i další krásy, které bulharského pobřeží nabízí. Dozvíte se také spoustu zajímavostí z bulharské historie i současnosti.

Nessebar
Město bylo založeny Řeky, kteří již v 5. století před naším letopočtem kolonizovali černomořské pobřeží. Dnes se jedná o turisticky nejvyhledávanější místo v Bulharsku vůbec. Nessebar se nachází na poloostrově v sousedství největšího bulharského letoviska – Slunečného pobřeží. Během cesty podél pobřeží se nám několikrát naskytne nádherný výhled na Černé moře i okolní letoviska. V Nessebaru absolvujete prohlídku města s průvodcem, kdy se dozvíte něco o historii města a užijete si také individuální volno. Můžete si tak dosyta užít histori, navštívit místní restaurace, ochutnat bulharskou kuchyni, nebo se třeba vykoupat na nedalekém Slunečném pobřeží.

Delfinárum a Varna
Delfinárum bylo otevřeno již v roce 1984 a od té doby se stalo symbolem bulharského černomořského pobřeží i cílem snad každého návštěvníka, který tráví dovolenou v Bulharsku. Právě v roce 1984 byl do Varny přivezen první delfín z Kuby. V současnosti je zde delfínů šest. Dva samce a čtyři samice – Kimbo, Doli, Popi, Yoana a Bimbo. Tři z nich se narodily právě ve Varně. Pracovní doba delfínu je možná delší než kohokoli z nás. Pracují 6 dní v týdnu a volno mají v pondělí. Samotné představení trvá asi 40 minut a je komentováno ve čtyřech jazycích (bulharsky, rusky, německy a anglicky). Základní prvky, které delfíni předvádějí jsou akrobacie, balancování, zpívání, tancování a hry s publikem.
Po představení se podíváte také do Varny, která je vzdálená asi 5 až 10 minut jízdy od Delfinária. Varna, druhé největší město Bulharska, datuje své počátky kolem roku 570 př.n.l., kdy probíhala kolonizace řeckými mořeplavci. Určitě Vás zaujme katedrála Nanebevzetí Matky Boží z roku 1602. V případě zájmu pak můžete také zavítat do místního nákupního centra, kde najdete desítky až stovky obchodů včetně velkého hypermarketu.

Mys Kaliakra
Návštěva mysu Kaliakra, úzkého a protáhlého výběžku pevniny, který se vryl do moře, Vás uchvátí od okamžiku, kdy ho spatříte. První dojem z dočervena zabarvených skal, pustých plání s vysušenou travou s absencí jakýchkoliv jiných rostlin je, že jste se ocitli v mexické prérii. Ovšem pouze do okamžiku, kdy spatříte mohutnou vstupní bránu středověké pevnosti. Zdi hradu byly vybudovány v nejužším přístupovém místě, které spojuje mys s pevninou a na nedobytnost tohoto opevnění spoléhali už milétští Řekové a vojevůdci Alexandra Makedonského.
Ve středověku byla na starých základech vybudována nová tvrz, která hrála důležitou roli v dějinách. Malé knížectví panovníka Dobrotici, které vzniklo na území mysu, se dokázalo bránit před nájezdem Turků i několik desítek let poté, co zbytek Bulharska upadl pod cizí nadvládu. Důkazem toho, že i zde to nakonec dopadlo špatně, je kaplička na konci mysu. Je totiž zasvěcena čtyřiceti dívkám, které na tomto místě daly přednost skoku do moře před životem v otroctví.
Zhruba v polovině mysu je přímo ve skalnaté jeskyni situována restaurace, z jejíž venkovní terasy se odkrývá nádherný pohled na celou zátoku. K jedinečnosti okamžiku, který tady zažijete, přispěje i to, že okolí mysu je místo, kde lze v Černém moři spatřit volně žijící delfíny. S jistotou lze tvrdit, že Mys Kaliakra je jedno z nejromantičtějších míst černomořského pobřeží, které podává svědectví o životě na výspě, která se po tisíce let brání ničivé síle moře.

Výlet lodí s možností rybaření, koupání, včetně obědu
Z malého přístavu ve středisku Svatý Konstantin a Helena, který je vzdálený asi 7 km od Zlatých písků, vyplujete na volné moře směrem na Zlaté písky, kde loď později zakotví. Zde budete mít možnost rybaření. K dispozici jsou pruty a palubní posádka Vám je nachystá včetně návnady. Chytnete-li dobrý úlovek, můžete si jej pak nechat ugrilovat. Kolem poledne se podává oběd, připravovaný přímo na palubě lodi. K obědu je podávána grilovaná ryba a mleté maso, chléb a zeleninový salát.
Během celé plavby je k dispozici pivo, červené a bílé víno, vodka a nealkoholické nápoje jako voda, cola a pomerančová limonáda.
Vyplujte za nevšedním zážitkem. Loď je provozována rodinnou firmou a k odjezdu svozového autobusu Vás doprovodí delegát CK. Transport ze Zlatých písků a zpět zajišťuje lodní společnost a je již zahrnut v ceně výletu.

Fakultativní výlety jsou provázeny česky hovořícím průvodcem. Můžete je zakoupit přímo v místě Vašeho pobytu u delegáta.

Podobné produkty


Hotel Central

Bulharsko Zlaté Písky
Hotel Central - Zlaté Písky
Last Minute

20.9. - 29.9.2019

Počet nocí: 7 ,9

Autobus | Letecky

All inclusive

Více informací

Hotel Detelina

Bulharsko Zlaté Písky
Hotel Detelina - Zlaté Písky
Last Minute

20.9. - 29.9.2019

Počet nocí: 7 ,9

Autobus | Letecky

All inclusive

Více informací

Hotel Perunika

Bulharsko Zlaté Písky
Hotel Perunika - Zlaté Písky
Last Minute

20.9. - 29.9.2019

Počet nocí: 7 ,9

Autobus | Letecky

All inclusive

Více informací

Hotel Silver

Bulharsko Zlaté Písky
Hotel Silver - Zlaté Písky
Last Minute

20.9. - 29.9.2019

Počet nocí: 7 ,9

Autobus | Letecky

All inclusive

Více informací

Hotel Vezhen

Bulharsko Zlaté Písky
Hotel Vezhen - Zlaté Písky
Last Minute

20.9. - 29.9.2019

Počet nocí: 7 ,9

Autobus | Letecky

All inclusive

Více informací
Předcházející snímek
Následující snímek