Záruka vrácení peněz - ZRUŠENÍ ZÁJEZDU ZDARMA

Situace kolem pandemie stále přináší otázky kolem nákupu vaší dovolené. Vedle doporučení, aby součástí vašeho nákupu bylo vždy cestovní pojištění s tarifem Covid+ jsme pro vás připravili doplňkovou službu Záruka vrácení peněz. Za 990 Kč si můžete přikoupit možnost zrušení zájezdu bez udání důvodu, k tomu vám proplatíme zpětně jeden PCR test. Věříme, že tato kombinace vám přinese klid pro vaše rozhodnutí si dovolenou naplánovat a těšit se na ni.

  • Možnost zrušení zájezdu zdarma bez udání důvodu do 28 dní před odjezdem/odletem.
  • V případě uskutečnění zájezdu Vám proplatíme 1 000 Kč příspěvek na 1 PCR test/osobu oproti předloženému dokladu o zaplacení.
  • Akce platí pro zájezdy zakoupené od 22.3.2021 do 30.4.2021.
  • Akce platí pro letní zájezdy do Bulharska, Řecka a pro poznávací zájezdy po Evropě.
  • Cena je 990 Kč na osobu (všechny osoby starší 2 let) a akce je podmíněna zakoupením cestovního pojištění s tarifem Covid+.
  • Akce může být ukončena kdykoli dříve.
  • V případě využití akce propadá poplatek a cestovní pojištění. Peníze za zájezd vracíme stejnou formou, jako byly uhrazeny do 14 dnů od zrušení.

 

Podívejte se na aktuální nabídku.

ŘeckoBulharskoPoznávací zájezdy

 

Podmínky pro proplacení PCR testu.Příspěvek bude vyplacen zpětně a za předpokladu, že nutnost testu budou vyžadovat aktuální nařízení pro cestování vydaná ministerstvem vnitra nebo zdravotnictví ČR. Datum testování musí proběhnout ve lhůtách, které jsou dány platnými nařízeními. Podmínkou proplacení je předložení dokladu o zaplacení a také výsledku testu, kde bude uvedeno jméno, příjmení a datum narození (nebo rodné číslo) cestujícího. Tyto údaje se musí shodovat s údaji na smlouvě (potvrzení) o zájezdu. O proplacení je nutné požádat nejpozději do 72 hodin od odběru. Žádost je třeba zaslat emailem na info@experitour.cz, uvést číslo smlouvy (potvrzení) o zájezdu, jména a data narození osob za které je žádáno, číslo účtu kam má být proplacená částka poukázána a do přílohy emailu přiložit doklad o zaplacení a výsledek testů všech osob. O proplacení musí požádat Zákazník (Objednatel) ze stejné emailové adresy která je uvedena v smlouvě (potvrzení) o zájezdu. Všechny tyto náležitosti musí být uvedeny / dodrženy a zaslány v jedné emailové zprávě. Při nedodržení jakékoli z těchto podmínek si vyhrazujeme právo proplacení odmítnout. V případě dodržení všech zde uvedených podmínek budou finance poukázány na účet Zákazníka do 14-ti dní. Pokud by cena PCR testu byla nižší než 1000 Kč, budeme proplácet skutečnou hodnotu testu. Maximální částka k proplacení činí 1000 Kč na osobu.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.