Šťastná dovolená aneb dovolená s programem pro celou rodinu


 

 29. 6. - 6. 7. 2019

Rodinu staví každý z nás na první místo v žebříčku hodnot. Společná dovolená tak patří k jedinečným možnostem, kdy celá rodina tráví čas pohromadě. Zde tedy platí naše motto „Nezáleží na tom, kam jedeš, ale s kým jedeš.“ dvojnásob.

Jsme první cestovní kancelář v ČR, která vám nabízí čas pro odpočinek i prostor pro výchovu dětí se specializovaným týmem na pedagogiku, psychologii a volný čas během vaší dovolené. Chceme upozornit, že se nejedná o klasický animační program tak, jak jej nejspíše ze svých dovolených znáte, ale o komplexní celotýdenní program s příběhem pro celou rodinu, celý v českém jazyce.

Pojeďte s námi zažít Šťastnou dovolenou s programem pro celou rodinu. Poznejte s námi dny plné nových objevů, her, kreativity i zábavy. Zrelaxujte, zažijte párty na pláži, oslavte společný čas rodinnými večery. Rodinná dovolená by v žádném případě neměla být stresovou záležitostí, jak to v mnohých případech bývá, ale časem plným společných zážitků, aby měly vaše děti na co vzpomínat.

Těšit se můžete na týden plný her, poznání, zážitků a překvapení. Tématem, které nás bude celý týden provázet, je Ostrov pokladů. Samotný program začne v neděli, kdy vás naši ostrovní průvodci seznámí s legendou a příběhem Ostrova, na kterém jste se po příjezdu ocitli. Během celého týdne budete za splněné úkoly dostávat indicie, které vám pomohou vyluštit ostrovní tajenku a umožní návrat domů.

Čeká na vás rodinný program s poznáním, zábavou i oddechem plný prosluněných dnů, mořského vzduchu, vodních radovánek, nových výzev. Při vašem dobrodružství vás bude provázet zkušený a specializovaný tým pedagogů a psychologů.

Během času stráveného s námi se můžete těšit na:


Cena za celotýdenní program je 1 490 Kč/osoba. Realizace Šťastné dovolené je plánována v následujících hotelích a platí pro pobyt s autobusovou i leteckou dopravou.

 

Hotel Detelina Hotel Vezhen Hotel Silver

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese info@experitour.cz.