Nic nenalezeno
iStock-1131235818

Zlatavé, kilometry dlouhé pláže s desítky metry vysokými palmami tvoří ikonické výhledy a nejvíce si je užijete při večerních procházkách, kdy obloha při západu sluníčka hraje tisíci barvami. Na pláži naleznete několik luxusnějších resortů, menších penzionů a především bary, které nabízí příjemné posezení na pláži s bohatým koktejlovým lístkem a mořskými specialitami připravenými na grilu. 

Městečko Kalutara se nachází v jihozápadní části Srí Lanky. Vzdálenost od letiště je 81 km, což je zhruba 1 hodina a 20 minut jízdy autem. 
V centru městečka naleznete mnoho místních prodejců, kteří prodávají různé ručně vyrobené výrobky, obchůdky se suvenýry, potravinami a restaurace. Taktéž jsou všude přítomní řidiči místních taxi, které se nazývají „Tuk-tuk“, kteří vás budou lákat do svých tříkolek a budou vás chtít vzít na výlet, na okolní pláže, vodopády, parky či želví farmu.

UBYTOVÁNÍ
V naší nabídce najdete luxusní ALL INCLUSIVE 5* resort Royal Palms Beach Hotel, který je situován jen pár kroků od krásné pláže Kalatura a nabízí venkovní bazén, ájurvédské wellness centrum a 3 restaurace. 

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY
Na Srí Lance je k dispozici český hovořící delegát. Delegát vám vždy zajistí transfer z letiště do hotelu, poskytne základní informace o destinaci. Dále vám delegát CK nabídne fakultativní výlety. Telefonní kontakt na delegáta budete mít k dispozici ještě před odletem.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.