Český delegát
Princess Lanka

Princess Lanka

Letecky z Prahy
ALL INCLUSIVE
06.10. - 15.10.2023 (7 nocí)

Od 56 160 Kč za osobu


Sri Lanka-Photo by Aditya Siva on Unsplash

Letovisko známé díky luxusním resortům a řadou butikových hotelů, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance. Městečko Aluthgama je velice pohodovým letoviskem, kde můžete načerpat hodně energie ať se rozhodnete odpočívat aktivně či pasivně.

Městečko Aluthgama se nachází v jihozápadní části Srí Lanky. Vzdálenost od letiště je 108 km, což je zhruba 2 hodiny jízdy autem. Toto letovisko je známé díky luxusním hotelových resortům a butikovým hotelům, které zde byly postaveny díky tomu, že se zde nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance, široká pláž „Moragalla“. Naproti pláže se rozkládá poloostrov, který se v překladu nazývá „Tajemství“. Díky tomuto poloostrovu vznikla krásná laguna, která se pojí s ústím řeky a dá se v ní příjemně zaplavat, či využít širokou nabídku vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování, jet-ski), nebo příjemných odpoledních projížděk na lodích nebo si třeba zarybařit. Také jsou zde populární aktivity jako jsou jóga, meditace a taj-či. Naleznete tu také místa, kde praktikují různé procedury Ajurvédské medicíny. Pláž vybízí k příjemným večerním procházkám při západu slunce. 
V centru městečka naleznete rybí trh, kde rybáři prodávají každé ráno své čerstvé úlovky a také mnoho obchůdků s čerstvým ovocem, zeleninou a kokosové ořechy s osvěžující kokosovou vodou. Místní restaurace pak nakupují mořské plody od rybářů, a tak si můžete být jisti, že vše, co se v restauraci nabízí, tak ještě brzy ráno plavalo v oceánu.

UBYTOVÁNÍ
V nabídce pro toto letovisko najdete ALL INCLUSIVE 4* hotel Princess Lanka, který je určen pro hosty starších 16 let. Jedná se o poklidné místo u pláže Moragalla, uprostřed palmového háje, kde můžete meditovat, cvičit jógu a zdravě se stravovat. Zkrátka poznat nový rozměr odpočinku díky ajurvédským procedurám, které hotel nabízí. 

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY
Na Srí Lance je k dispozici český hovořící delegát. Delegát vám vždy zajistí transfer z letiště do hotelu, poskytne základní informace o destinaci. Dále vám delegát CK nabídne fakultativní výlety. Telefonní kontakt na delegáta budete mít k dispozici ještě před odletem.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.