Řecko? Pořád máme.


...a vedle toho také Bulharsko a nezapomenutelné poznávačky

Milí přátelé, vážení cestovatelé,

rád bych vás tímto informoval o spojení názvů cestovních kanceláří.

Na konci roku 2016 jsme spojili dvě cestovní kanceláře – Nikolas tours a Experitour. O tomto sjednocení jsem se rozepsal již v úvodním slovu katalogu na sezonu 2017. Od té doby fungujeme jako jedna firma, která provozuje dvě obchodní značky. Takto jsme společně prožili již tři sezóny. Vzhledem k tomu, že nabídka zájezdů Experitour a Nikolas tours je naprosto stejná, jsme se rozhodli, že názvy sjednotíme. Od sezóny 2020 už tedy budeme pokračovat pod názvem Experitour.

Pro vás, kteří jste se od roku 1990 obraceli na Nikolas tours, se nic nemění.

I nadále si můžete vybrat svůj oblíbený zájezd do letoviska Vrasna, a to buď autobusem nebo letecky z Ostravy. Rádi vás opět přivítáme v naší pobočce na Nádražní ulici v Ostravě. Paní Karin Marcová se na vás bude těšit a jako doposud ochotně vnímat vaše individuální požadavky.

Stále budete moci využívat slevy, na které jste zvyklí – slevy pro stálé klienty, za včasný nákup i slevu „dítě zdarma“. Slevy nyní rozšiřujeme i na naše ostatní destinace. Díky tomuto spojení tak budete moci tyto slevy čerpat i na zájezdy „z původní dílny“ Experitour. Tedy např. na zájezdy do Bulharska.

Před zahájením prodeje na následující sezónu se z modrého kabátu (Nikolas tours) převlékneme do červeného (Experitour). Podobně změní vzhled i pobočka na Nádražní ulici, kde už v těchto dnech probíhají úpravy. Přijměte, prosím, moje pozvání do našich zmodernizovaných prostor. Věřím, že se vám bude nový kabát naší kanceláře líbit.

Vážím si vás, našich klientů, a proto se o spojení názvů obou CK dozvídáte jako první prostřednictvím tohoto dopisu. V pondělí 4.11. zahájíme prodej na následující rok. Věřím, že si opět vyberete vaše oblíbená letoviska pro svou dovolenou.

Těm z vás, které jsme delší dobu neviděli, doporučujeme, aby si pečlivě prošli naši aktuální nabídku. Do nové sezóny vstupujeme s heslem: „V novém kabátě na stará dobrá místa“.

Děkuji vám za přečtení těchto řádků a budu se na váš těšit – třeba osobně v jedné z našich destinací.

Mgr. Ondřej Zíka
Jednatel CK Experitour s.r.o.
Majitel CK