Nic nenalezeno

Krásné místo s rodinnou atmosférou pro Vaši letní dovolenou.

To je Chorto, malá přímořská vesnice na jižní straně poloostrova Pelion. Ve vzdálenosti 46 km od Volosu se Chorto nachází ve vnitřní části Pelionu, na pobřeží Pagasetského zálivu, uprostřed mezi Argalasti a Milina. V obci je několik plážových hotelů a restaurací. Poblíž Chorta se nacházelo rovněž starověké město Spalathra. V centru vesnice můžete navštívit muzeum Aggelini, které má velký výběr starých knih, tradičních předmětů a mnoho cenných památek. V oblasti jižního Pelionu je mnoho turistických stezek známých jako Kalderimi, což je síť kamenných cest starých několik set let. 

V Chortu nabízíme ubytování v apartmánovém a vilovém komplexu Leda (4*), který je přímo u moře s vlastní pláží a slunečníky.

Stejně jako ve všech ostatních letních destinací je samozřejmostí český delegát, který se postará o vaší pohodovou dovolenou. A pokud budete cokoli potřebovat, je vám k dispozici 24/7.

Jako ve všech ostatních destinacích se i zde můžete těšit na zajímavé výlety. Vydat se budete moci na ostrov Skiathos. Na výběr bude rovněž relaxační výlet během kterého se budete plavit po moři a prozkoumáte místní pláže i gastronomii. V neposlední řadě se budete moci vydat na Meteoru – kláštery, které jsou postaveny na strmých skalách. 

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.