Filtr

Poloha a popis
Studia Maria Mar se nachází v malebném letovisku Kato Gouves, pouhých 150 metrů od moře. V okolí je na výběr hned několik pláží. Pobřeží je lemované tavernami, obchůdky a také zde najdeme malý kostelík, který dokresluje pravou řeckou atmosféru. Zdůraznit musíme možnost čerpání programu ALL INCLUSIVE ve čtyřhvězdičkovém hotelu Diogenes Blue Palace, který je vzdálen pouhých 300 metrů od tohoto ubytování.

Pokoje
V ubytování Maria Mar nabízíme dva druhy pokojů - studia a apartmány.
Studia sestávají z jedné místnosti, kde jsou dvě pevná lůžka s možností jedné přistýlky. Každé studio má vlastní balkon nebo terasu, kde se nachází židličky a stoleček pro pohodlné venkovní posezení. Dále je ve studiích vlastní sociální zařízení, klimatizace a kuchyňka.
Aparmány jsou tvořeny dvěma místnostmi. Jedné ložnice, kde se nachází 2 pevná lůžka, a druhé místnosti, kde najdete další 2 lůžka (může se jednat o přistýlky). Stejně jako studio je i apartmán vybaven vlastním sociálním zařízením, terasou nebo balkonem s venkovním posezením, klimatizací a kuchyňkou.
Kuchyňky ve studiích i apartmánech jsou zařízeny lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a menší troubou nebo mikrovlnkou a základním nádobím.

Služby hotelu
Komplex Maria Mar je vybaven wi-fi (zdarma). Klientům je denně k dispozici český delegát. V případě využití programu ALL INCLUSIVE v hotelu Diogenes Blue Palace je hostům zdarma k dispozici hotelový bazén, lehátka u bazénu i lehátka na pláži – vše zdarma.

Stravování
Bez stravování nebo s ALL INCLUSIVE. Výběr je jen a pouze na Vás. Studia i apartmány jsou vybavena vlastní kuchyňkou a základním nádobím. Jsou tak vhodná pro vlastní stravování. Vám, co nechcete čas na dovolené trávit vařením, nabízíme výjimečnou možnost, kterou je čerpání programu ALL INCLUSIVE ve čtyř hvězdičkovém hotelu Diogenese Blue Palace. Tento hotel je od studií Maria Mar vzdálený přibližně 300 metrů.

ALL INCLUSIVE program:
Snídaně 7:30–9:30
Obědy 12:30–14:30
Večeře 19:00–21:15
Nápoje 11:00–23:00

Snídaně, obědy i večeře jsou v hotelu Diogenese Blue Palace podávány formou švédských stolů a jedná se tak, co se množství týče o neomezenou konzumaci. V době od 11:00 do 23:00 jsou k dispozici alkoholické nápoje (ouzo, rakije, brandy, víno, točené pivo) i nealkoholické (limonády, voda, káva a čaj). Také konzumace nápojů, co se množství týče, je neomezená.

Cena zahrnuje
- ubytování ve studiích/apartmánech podle zvoleného typu na 8 dni / z nocí
- stravování dle vybraného typu (bez stravování nebo all inclusive)
- letecká doprava z Prahy / Ostravy
- transfer z/na letiště
- služby českého delegáta
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění - možno sjednat v CK
- pobytovou taxu 0,5 EUR / studio, apartmán / noc. Hradí se na místě.

Doprava
Na Krétu nabízíme pouze leteckou přepravu a to buď z Prahy nebo Ostravy na letiště Nikose Kazantzakise, které se nachází 5 km od města Heraklion.

Popis destinace
Řecko
Průzračné egejské moře, kilometry písečných pláží, rozmanitá gastronomie, slunce a teplo. Těmito výrazy by šlo stručně charakterizovat to, co vás čeká na dovolené v Řecku.

Popis destinace

Kréta

Do naší nabídky letních destinací jsme pro letošní sezónu nově zařadili Řecký ostrov Kréta, oblast Malia na severním pobřeží ostrova. Vybrat si můžete z nabídky dvou ubytovacích kapacit, konkrétně 4vězdičkového Apart Hotelu Chrysalis nalézajícího se v městečku Hesonissos nebo ubytování v apartmánech či studiích Maria Mar v Kato Gouves. Nabídku oblastí a hotelů plánujeme v budoucnu nadále rozšiřovat. Na nové hotely se tak můžete dozajista těšit i v příštím roce.

Lokalita

Na Krétě nabízíme zatím pouze dvě letoviska - Hersonissos a Kato Gouves. Obě leží na severním pobřeží Kréty.


Popis destinace

Kato Gouves

V blízkosti letoviska Hersonissos se nachází malebné městečko, kam se s námi můžete vydat vydat za odpočinkem od starostí běžných dní. I v Kato Gouves najdete vše, co lze od turistického střediska očekávat - skvělé taverny, kde zakusíte typickou krétskou atmosféru a ochutnáte výborné jídlo, bary, kavárny i další možnosti pro zábavní vyžití během dovolené.

Nesmíme zapomínat na krásné písčité pláže, které se zde svažují do moře velmi postupně, a malebnou promenádu vedoucí podél moře. Tu pravou řeckou atmosféru pak dokresluje malebný kostelík postavený na malém útesu na pobřeží. I Kato Gouves je ideální výchozí místo za poznáním místní historie a kultury.


Doprava

Na Krétu nabízíme pouze leteckou přepravu a to buď z Prahy nebo Ostravy na letiště Nikose Kazantzakise, nacházejícího se 5 km od města Heraklion.


Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Fakultativní výlety
Fakultativní výlety
PALÁC KNOSSOS – OKRUH HERAKLIONEM – TRH
ELOUNDA – SPINALONGA – AGIOS NIKOLAOS
LIBYJSKÉ MOŘE - OSTROV CHRISSI - IERAPETRA
NEZNÁMÁ KRÉTA
OSTROV SANTORINI