Advent ve Vídni

od 799 Kč
Destinace
Doprava Autobus
Strava Bez stravování

Filtr

Základní informace
Vídeň a vánoční trhy to je spojení jedinečné atmosféry města a kouzla Vánoc, které funguje již přes 700 let. Bohatost a rozmanitost v sobě obsahují vídeňské vánoční trhy pořádané nejen před vídeňskou radnicí, ale i na mnoha jiných místech po celé Vídni. Nebojte se vzít s sebou své děti, čeká je zde Ježíškova dílna a Vy se zahřejete pravým punčem, který navozuje tu správnou vánoční atmosféru.

Doprava
Doprava je zajištěna klimatizovaným autokarem s TV, WC.

Nástupní místa
Praha, Hlavní vlakové nádraží: 6:30 hod. – úroveň magistrály (Wilsonova ulice), směr Holešovice (venku před Fantovou kavárnou). Pro pohodlné odbavení se prosím dostavte o 15 minut před plánovaným odjezdem, tj. v 6:15 hod.
Humpolec 7:45 hod. – čerpací stanice Benzina na silnici č. 34 u Vystrkova.
Jihlava 8:00 hod. – autobusová zastávka Autobusové nádraží na Jiráskově ulici u čísla popisného 2549/11
Znojmo 9:00 hod. – čerpací stanice Shell v ulici Vídeňská třída.

Důležitá upozornění
Čas odjezdu z Prahy, je závazný, je nutné se dostavit nejpozději 15 minut před plánovaným odjezdem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Ze zkušeností však víme, že s těmito časy lze přibližně počítat.

Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás kontaktovat mailem na info@experitour.cz nebo telefonicky na čísle 721 591 696.

Šťastnou cestu Vám přeje CK Experitour!

Cena zahrnuje
- dopravu autokarem s TV, WC z daného místa do Vídně a zpět
- prohlídku města s průvodcem a jeho služby po celou dobu výletu
- pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Cena nezahrnuje
- fakultativní vstupy a cestovní pojištění

Informace o programu
Odjezd:
6:30 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží, po 11 hod příjezd do Vídně, prohlídka města s průvodcem, volný program.

Kolem 18 hodiny odjezd nazpět do ČR
Příjezd do Prahy kolem 23 hodiny


Změna programu vyhrazena!

Základní informace o destinaci
Rakousko je vnitrozemská země ve střední Evropě a vzhledem ke svému téměř 600 km dlouhému území sousedí celkem s osmi státy. Jeho kostru tvoří Alpy a dopravní osu řeka Dunaj.

Alpy zaujímají asi 60 % plochy země a probíhají v několika pásmech od západu na východ. Centrální horské pásmo – Taury – se dělí na Vysoké s nejvyšší horou Grossglockner (3797 m) a Nízké (2863 m) na východě. Pokračováním Taur na západ jsou Zillertálské a Ötztalské Alpy, na italských hranicích přerušené komunikačně důležitým průsmykem Brenner (1371 m). Toto pásmo končí na švýcarských hranicích masivem Silvretta a Rätikon. Po obou stranách centrálního krystalického pásma se táhnou divoká a rozeklaná pohoří vápencových Alp, která se na východě spojují. Na severu jsou nejvyšší masivy Dachsteinu (2996 m) a Hochkönigu (2941 m), na jihu Karnské Alpy (2780 m) a Karavanky tvoří hranici s Itálií a Slovinskem. Vápencové Alpy se snižují k východu do údolí Dunaje, na jihovýchod do pahorkatin Štýrska a Burgenlandu.

Severovýchod vyplňuje úrodná Vídeňská pánev s vápencovými pahorky, které představují výběžky Vídeňského lesa. Za Litavskými vrchy na hranicích s Maďarskem leží bažinami obklopené velké a mělké Neziderské jezero. Na sever od údolí Dunaje se rozkládá Rakouská žulová plošina (přes 1000 m) táhnoucí se až k pohraniční Šumavě.

Dunaj, druhá největší řeka Evropy, protéká severním Rakouskem od západu na východ a jeho velké přítoky a zdrojnice Inn, Salzach, Enns, Müra, Dráva a další odvodňují téměř celé Rakousko a člení Alpy dlouhými a hlubokými údolími. Pouze malé Voralbersko na západě je odvodňováno do hraničního Bodamského jezera a Rýna.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Podobné produkty


Největší ledová jeskyně světa a Sal...

Rakousko

14.9. - 14.9.2019

Počet nocí: 0

Autobus

Bez stravování

Více informací
Předcházející snímek
Následující snímek