V rámci kapacit našich zájezdů nabízíme také samostatný prodej letenek a autobusových jízdenek. Co v nabídce najdete?
- Letenky na přímé lety z Ostravy a Brna do řecké Soluně a zpět
- Autobusové jízdenky z ČR do Řecka, Bulharka či Rumunska

Charterové lety Ostrava - Soluň, Brno - Soluň (Řecko):

Lety z Ostravy a Brna do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Aegean. Letadlo začíná příletem ze Soluně do Brna, následuje přelet do Ostravy a pak se vrací zpět do Soluně. Uvedená linka je provozu od 11. 6. 2022 do 25. 9. 2022. V ceně letenky ja zahrnuto jedno malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 56x45x25 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti.

Letenky Řecko

Autobusové spojení ČR - Řecko:
Z různých nástupních míst v ČR si můžete u nás koupit jízdenku do Soluně, nebo do Vrasny v rámci našich termínů autobusových zájezdů. Autobusy budou jezdit v období od 21. 5. 2022 do 1. 10. 2022. Jejich trasa vede z ČR přes Slovenko, Maďarsko, Srbsko, Severní Makedonii nebo Bulharsko do Řecka. V ceně jízdenky je zahrnuto jedno malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 20x30x40 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 20 kg.

Autobusové jízdenky Řecko

Autobusové spojení ČR - Bulharsko:
Do Bulharska vedou dvě různé zájezdové trasy. Z různých nástupních míst v ČR se s námi dostanete první trasou do měst Ruse, Razhgrad, Varna, Zlaté Písky, nebo druhou trasou do měst Sofia, Blagoevgrad a Kulata.

Autobusové spojení ČR - Rumunsko:
Při naší zájezdové trase na Zlaté Písky si můžete zakoupit také jízdenky do rumunských měst Arad, Sebes, Sibiu, Pitesti, Bukurešť, Giurgiu.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.