V rámci kapacit našich zájezdů nabízíme rovněž samostatný prodej letenek a autobusových jízdenek. Co najdete v nabídce?
- Letenky na přímé lety z Ostravy a Brna do řecké Soluně
- Letenky na přímé lety z Ostravy, Brna a Prahy do bulharské Varny
- Autobusové jízdenky z ČR do Bulharka, Řecka či Rumunska

Charterové lety Ostrava - Soluň, Brno - Soluň (Řecko):

Lety z Ostravy a Brna do Soluně jsou zajištěny s leteckou společností Aegean. Letadlo začíná příletem ze Soluně do Brna, následuje přelet do Ostravy a pak se vrací zpět do Soluně. Uvedená linka je provozu od 12. 6. 2021 do 25. 9. 2021. V ceně letenky ja zahrnuto jedno malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 56x45x25 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti.

Letenky Řecko

Charterové lety Ostrava, Brno, Praha - Varna (Bulharsko):
Lety z Ostravy, Brna a Prahy do Varny jsou zajištěny s leteckou společností Smartwings. Uvedené lety budou v provozu od 1. 6. 2021 do 14. 9. 2021. V ceně letenky ja zahrnuto jedno malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 55x45x25 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg. Odbavení probíhá standardně na letišti.

Letenky Bulharsko

Autobusové spojení ČR - Řecko:
Z různých nástupních míst v ČR si můžete u nás koupit jízdenku do Soluně, nebo do Vrasny v rámci našich termínů autobusových zájezdů. Autobusy budou jezdit v období od 22. 5. 2021 do 2. 10. 2021. Jejich trasa vede z ČR přes Slovenko, Maďarsko, Srbsko, Bulharsko do Řecka. V ceně jízdenky je zahrnuto jedno malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 20x30x40 cm a max. váze 8 kg a zavazadlo k odbavení o hmotnosti 20 kg.

Autobusové jízdenky Řecko

Autobusové spojení ČR - Bulharsko:
Do Bulharska vedou dvě různé zájezdové trasy. Z různých nástupních míst v ČR se s námi dostanete první trasou do měst Ruse, Razhgrad, Varna, Zlaté Písky, nebo druhou trasou do měst Sofia, Blagoevgrad a Kulata.

Autobusové spojení ČR - Rumunsko:
Při naší zájezdové trase na Zlaté Písky si můžete zakoupit také jízdenky do rumunských měst Arad, Sebes, Sibiu, Pitesti, Bukurešť, Giurgiu.

Přihlaste se k odběru novinek