Pravidla spotřebitelské soutěže
Experitour - soutěž o poukaz na zájezd

 

Pořadatel a organizátor soutěže
je společnost CK Experitour s.r.o., se sídlem na adrese Praha 4, Petýrkova 1991/26, PSČ 148 00, Česká republika, IČ: 24221414 (dále jen "pořadatel").

Termín a místo soutěže
Soutěž probíhá na Instagramové stránce CK Experitour od 15.2.2024, od okamžiku zveřejnění (09:00) do ukončení ve 23:59, 29.2.2024.

Účast v soutěži 
Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18-ti let (osoby mladší 18 let se smí soutěže zúčastnit pouze se souhlasem rodičů/zákonných zástupců), (dále jen “soutěžící”). Vyloučeni ze soutěže jsou zaměstnanci CK Experitour a jejich rodinní příbuzní. 

Podmínky soutěže
👉 Dát like určenému příspěvku
👉 Sledovat Instagramový profil CK Experitour
👉 Napsat do komentáře, kam se letos chystáte na dovolenou
👉 Označit v komentáři pod příspěvkem 2-3 kamarády, se kterými byste rádi někam vyrazili

Výhra v soutěži
Výhrou v soutěži je poukaz na libovolný zájezd Experitour v hodnotě 10 000 Kč.

Určení a vyhlášení výherce
Dne 1.3.2024 bude pomocí commentpicker.com náhodně vylosován výherce soutěže, kterého budeme kontaktovat přes soukromou zprávu. V případě, že se pořadateli nepodaří s výhercem do 24 hodin od vylosování spojit přes soukromou zprávu, výhra propadá bez možnosti náhrady.

Ochrana osobních údajů
- Účastí v této soutěži soutěžící bere na vědomí zpracování svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro účely realizace této soutěže (zejména za účelem evidence soutěžících, výběru a oslovení výherce soutěže a domluvení předání výher).  
- Pořadatel nakládá s osobními údaji soutěžících podle nařízení GDPR a ZOOÚ, kde jsou také upravena i práva subjektu údajů. Více informací o nakládání s osobními údaji je k dispozici na https://www.experitour.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Ostatní ustanovení
Pořadatel neodpovídá za nedoručení zpráv souvisejících se soutěží. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
Za výhru není možné požadovat finanční náhradu. Společnosti Facebook ani Instagram nejsou pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzorují.

Dotazy vztahující se k soutěži je možné směrovat na e-mail info@experitour.cz

V Praze dne 15.2.2024

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.