Adventní Berlín

od 760 Kč
Destinace
Doprava Autobus
Strava Bez stravování

Filtr

Základní informace
Německá metropole se svými památkami a adventní trhy.
Berlínská zeď ze srpna roku 1961, Říšský sněm (Reichstag) - sídlo německého parlamentu, Braniborská brána, třída Unter den Linden, Muzejní ostrov, Berlínský dóm, Checkpoint Charlie - bývalý hraniční přechod a mnoho dalšího s výkladem průvodce poznáte během jednodenní návštěvy Berlína s CK Experitour. Město, které bylo až do druhé světové války evropským velkoměstem, poté po desetiletí rozděleno Berlínskou zdí a dnes hlavní město Německa. To vše v kombinaci s vánoční výzdobou a adventními trhy.

Vydejte se s námi za poznáním, odpočinkem i nákupy. Čeká vás také zajímavá okružní jízda městem.

Doprava
Doprava je zajištěna klimatizovaným autobusem s TV, WC.

Nástupní místa
Praha, Hlavní vlakové nádraží: 6:30 hod. – úroveň magistrály (Wilsonova ulice), směr Holešovice (venku před Fantovou kavárnou).
Lovosice 7:15 hod. – čerpací stanice Benzina na silnici č. 30 naproti ulici Barákova.
Ústí nad Labem 7:40 hod. – zastávka MHD Drogerie na Žižkově ulici.

Časy odjezdů se mohou změnit, budou upřesněny v informacích k zájezdu nejpozději 7 dní před odjezdem.

Důležitá upozornění
Odjezdové časy jsou závazné. V Praze se prosím dostavte nejpozději 15 minut před plánovaným odjezdem, v ostatních nástupních místech stačí 5 minut předem.
Pokud se budete chtít podívat do Říšského sněmu, je třeba se individuálně zaregistrovat na internetu a to zde
Registrace je možná pouze v neměckém nebo anglickém jazyce. Vstup i registrace je zdarma. Bez registrace není možné se do Říšského sněmu podívat.

Cena zahrnuje
- dopravu klimatizovaným autobusem s TV, WC
- služby průvodce po celou dobu výletu

Cena nezahrnuje
- fakultativní vstupy
- cestovní pojištění

Informace o programu
Po 11. hodině příjezd do Berlína. Poté nás čeká okružní jízda Berlínem se zastávkami: Říšský sněm (Reichstag)- sídlo německého parlamentu, Braniborská brána, třída Unter den Linden, Muzejní ostrov, Berlínský dóm, Alexanderplatz, kde se nachází známá televizní věž Fernsehturm, park Tiergarten, Vítězný sloup, Checkpoint Charlie - bývalý hraniční přechod, Památník holocaustu, East Side Gallery, Potsdammerplatz (Postupimské náměstí) - symbol moderní berlínské výstavby po pádu zdi.
Odpoledne poté následuje individuální volno. Možnost navštívit adventní trhy i ostatní obchody.
V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Příjezd do Ústí nad Labem kolem 22. hodiny, příjezd do Prahy po 23. hodině.

Změna programu vyhrazena.

Popis destinace

Německo je stále oblíbenou destinací mezi českými návštěvníky, a to především díky pestré nabídce atrakcí, dobré dostupnosti, infrastruktuře a také díky skvělému poměru cen a kvality služeb. Tato destinace se může pochlubit několika slavnými metropolemi, kam se lidé vydávají za kulturou, na nákupy, veletrhy, tradiční vánoční trhy či za nočním životem. Stejně tak za návštěvu malebná příroda na úpatí německých Alp, nebo krásné pohádkové hrady.


V naší nabídce aktuálně najdete různé jednodenní výlety.


Jestliže je vaším přáním podívat se do tropického pralesa s vodopády, lagunami a písečnou pláží a nemáte zrovna chuť na daleké cestování, pojeďte s námi do Tropical Islands. Největší komplex svého druhu v Evropě nabízí ideální na relaxaci nejen pro rodiny s dětmi.


Pro rodiny s dětmi a také ty, co mají rádi dobrodružství, máme připravenou návštěvu zábavního parku LEGOLAND® Deutschland. Na ploše o přibližné velikosti 26 fotbalových hřišť najdete působivý Svět miniatur, kde jsou z více než 55 miliónů běžných LEGO kostek postavena slavná města světa a krajiny Evropy. O nekonečnou zábavu se postará horská dráha v lego hradu, lego autíčka nebo další zábavní atrakce. Uvidíte, že den Vám uteče, ani nebudete vědět jak.


V čase adventu se s námi můžete podívat do vánočně vyzdobeného Berlína, Norimberku, nebo navštívit Drážďany se zastávkou za Popelkou v Moritzburgu a nasát tak správnou vánoční atmosféru.


Lahodná vůně, slavnostní záře světel, linoucí se vánoční hudba a různé kulinářské pochoutky, to vše jsou zážitky pro vaše smysly. Na slavnostně vyzdobených ulicích s nepřeberným množstvím stánků můžete kromě zakoupení klasických vánočních dobrot a zboží také nahlédnout do zákulisí různých řemesel a obdivovat tak řemeslnou zručnost výrobců a perfektní zpracování jejich zboží.

Mapa

Podobné produkty


Advent v Norimberku

Německo
Advent v Norimberku - Německo
First Minute

12.12. - 12.12.2020

Počet nocí: 0

Autobus

Bez stravování

Více informací

Adventní Drážďany a zámek Moritzbur...

Německo
Adventní Drážďany a zámek Moritzburg - Německo
First Minute

28.11. - 28.11.2020

Počet nocí: 0

Autobus

Bez stravování

Více informací

Tropical Islands - jednodenní výlet

Německo

27.9. - 27.9.2020

Počet nocí: 0

Autobus

Bez stravování

Více informací
Předcházející snímek
Následující snímek