Skipas v ceně
Kleines Palace

Kleines Palace

Vlastní
snídaně
15.12. - 18.12.2022 (3 noci)

Od 8 960 Kč za osobu


Skipas v ceně
Montana

Montana

Vlastní
snídaně
15.12. - 18.12.2022 (3 noci)

Od 8 960 Kč za osobu


Skipas v ceně
Joseph's house

Joseph's house

Vlastní
snídaně
15.12. - 18.12.2022 (3 noci)

Od 9 060 Kč za osobu


Skipas v ceně
Strela

Strela

Vlastní
snídaně
15.12. - 18.12.2022 (3 noci)

Od 11 860 Kč za osobuŠvýcarsko-Davos

Davos, kolébku lyžování, by měl alespoň jednou za život navštívit každý milovník tohoto zimního sportu. Přijměte naše pozvání! Moderní zázemí, 307 kilometrů precizně upravených sjezdovek a lyžařských tras všech kategorií, 55 moderních lanovek a jistota sněhu až do dubna, to je Davos. Bije-li navíc vaše srdce pro večerní lyžování, freeride a bujaré Aprés Ski, je rozhodnuto. Letos se lyžuje ve švýcarském Davosu!

Lyžařský region Davos Klosters se rozprostírá v nadmořské výšce 1 560 až 2 843 m. Davos, který je centrem tohoto regionu, je taknejvýše položeným městem nejen ve Švýcarsku, ale zároveň v celé Evropě. Davos Klosters svým návštěvníkům nabízí šest moderních lyžařských areálů se sjezdovkami všech kategorií a Davos samotný zároveň nepřišel o genius loci půvabné horské vesničky, která se na konci 19. století stala vyhledávaným cílem milovníků zimních sportů – od bruslení
přes jízdy na saních až po lyžování. Počátky turismu jsou v Davosu spjaty se jménem doktora Alexandra Spenglera, který zde v roce 1853 otevřel kliniku pro pacienty s tuberkulózou. Léčivá síla horského vzduchu čaruje dodnes. V současnosti je švýcarský Davos pořadatelským městem Světového ekonomického fóra či hokejového turnaje Spengler Cup. Dávno již také neplatí, že jde o lokalitu zaslíbenou pouze movitým návštěvníkům.

V letošní nabídce Experitour si můžete vybrat ze čtyř hotelů různých kategorií. Ubytování s jedinečnou polohou (hotel Montana 2,5*, hotel Kleines Palace 2*), moderní ubytování (hotel Strela 3*) či velmi oblíbené ubytování v Joseph’ House (2*). Součástí ceny zájezdu je vždy SKIPAS a ubytování se snídaní. Jako bonus můžou všichni naši klienti zdarma využívat praktické městské autobusy. Kompletní nabídku hotelů i variant dopravy najdete na našich webových stránkách. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Cesta autem do Davosu trvá z českých hranic pouhých 5 hodin a odměnou vám může být například 12 km dlouhý sjezd z vrcholku Weissfluhgipfel do Küblisu s celkovým převýšením přes 2 000 m. Kromě přírody si můžete užít také trochu poznávání. Co říkáte na výlet vlakem do městečka St. Moritz? Ikonickou Rhétskou dráhu zapsanou na seznamu UNESCO jistě nemusíme dlouho představovat.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.