Nic nenalezeno
DSC_6040

Objevte s námi neobjevené! Podmanivé kouzlo Mavrova, největšího makedonského lyžařského střediska, vás chytne za srdce. Celkem 25 kilometrů krásných poloprázdných sjezdovek všech kategorií, oslnivé výhledy do krajiny národního parku a nezaměnitelná balkánská kultura vyšperkovaná makedonskou kuchyní. Pojeďte si s námi zalyžovat do Makedonie a objevit dosud ne zcela známou perlu Balkánu.

Místo, na které jsou Makedonci právem pyšní. Středisko Mavrovo se nachází ve stejnojmenném národním parku a servíruje dechberoucí výhledy na makedonské pohoří Bistra a třpytící se Mavrovské jezero. Kromě kilometrů skvěle upravených sjezdovek středisko nabízí také noční lyžování a trasy pro běžecké lyžování, po kterých se můžete vydat na výlety po okolí. Na své si přijdou také milovníci skialpového lyžování či výletů na sněžnicích. Budete-li mít zájem a dostatek energie, po zaslouženém odpočinku v sauně a vydatné večeři si můžete dopřát také balkánský večerní život.

V letošní nabídce Experitour najdete hotely jak přímo u lanovky (např. hotel Bistra 4*), tak hotely v centru střediska a v příjemné docházkové vzdálenosti k lanovce (např. hotel Sport 3*). Součástí ceny je vždy SKIPAS a ubytování s polopenzí. Bohaté snídaně formou bufetu, večeře taktéž bufetové či formou servírovaného 3chodového menu. Kompletní nabídku hotelů i variant dopravy najdete na našich webových stránkách. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.