Nic nenalezeno
Bulharsko-Bansko-Fotka od yossi2 z Pixabay

Fantastické lyžování s příznivou cenovkou? Vítejte v bulharském Bansku, nejznámějším lyžařském středisku východní Evropy. Resort se nachází v národním parku Pirin zapsaném na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Kromě dechberoucí přírody jsou největšími lákadly moderní lanovky, široké v součtu 48 kilometrů dlouhé sjezdovky a všudypřítomná skvělá kuchyně. Není divu, že je středisko oblíbeným cílem sjezdového lyžaře a trojnásobného olympijského vítěze Alberta Tomby. Dopřejte si luxusní zážitek za ceny, které vyloudí spokojený úsměv na tváři!

Dovolená v Bulharsku již dávno neznamená jen moře, pláž a koktejl v ruce. První lyžaře jsme do zimního Banska přivezli na začátku roku 2021 a celý zájezd můžeme shrnout dvěma slovy: absolutní nadšení! Snadno dostupný luxus, skvělé služby, široké sjezdovky a moderní zázemí celého areálu jednoduše chytnou za srdce. Zvýšenou oblibu i úroveň poskytovaných služeb má na svědomí také konání Světového poháru alpského lyžování mužů (Super-G i obří slalom) i fakt, že právě do Banska proudila v době uzavřených alpských sjezdovek celá lyžařská Evropa.

Lyžařské středisko Bansko se nachází na úpatí hory Vichren (2 915 m n. m.), 170 km jižně od Sofie, hlavního města Bulharska. Ctíte-li pravidlo, že třetí den by se na horách mělo odpočívat, můžete využít naši nabídku fakultativních výletů a vyrazit s námi poznat bulharské vnitrozemí. Co říkáte na návštěvu Rilského kláštera, zapsaného na seznamu UNESCO, či výpravu za vínem a termálními prameny? Výlety si můžete objednat na místě u našeho průvodce, který vás na nich bude doprovázet.

V letošní nabídce Experitour najdete jak hotely přímo u lanovky (např. hotel Kempinski ), tak v centrálnější části střediska, 270 m od lanovky (např. hotel Casa Karina 4*, který se u našich klientů těší veliké oblibě). Oba hotely nabízí špičkové služby včetně SPA zóny, která vám po celodenním lyžování jistě přijde vhod.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.