Winslow Infinity

Winslow Infinity

Vlastní
snídaně
10.03. - 17.03.2024 (7 nocí)

Od 6 360 Kč za osobu

sleva až 1700 Kč

Casa Karina

Casa Karina

Vlastní
polopenze
10.03. - 17.03.2024 (7 nocí)

Od 11 560 Kč za osobu

sleva až 1000 Kč

Premier Luxury Mountain Resort

Premier Luxury Mountain Resort

Letecky z Prahy
snídaně
17.03. - 24.03.2024 (7 nocí)

Od 24 560 Kč za osobu

sleva až 1000 Kč


Bulharsko-Bansko

Fantastické lyžování s příznivou cenovkou? Vítejte v bulharském Bansku, nejznámějším lyžařském středisku východní Evropy. Resort se nachází v národním parku Pirin zapsaném na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Kromě dechberoucí přírody jsou největšími lákadly moderní lanovky, široké v součtu 48 kilometrů dlouhé sjezdovky a všudypřítomná skvělá kuchyně. Není divu, že je středisko oblíbeným cílem sjezdového lyžaře a trojnásobného olympijského vítěze Alberta Tomby. Dopřejte si luxusní zážitek za ceny, které vyloudí spokojený úsměv na tváři!

Dovolená v Bulharsku již dávno neznamená jen moře, pláž a koktejl v ruce. První lyžaře jsme do zimního Banska přivezli na začátku roku 2021 a celý zájezd můžeme shrnout dvěma slovy: absolutní nadšení! Snadno dostupný luxus, skvělé služby, široké sjezdovky a moderní zázemí celého areálu jednoduše chytnou za srdce. Zvýšenou oblibu i úroveň poskytovaných služeb má na svědomí také konání Světového poháru alpského lyžování mužů (Super-G i obří slalom) i fakt, že právě do Banska proudila v době uzavřených alpských sjezdovek celá lyžařská Evropa.

V letošní nabídce Experitour opět najdete ubytování v centrálnější části střediska (270 m od lanovky) v hotelu Casa Karina 4*, který se u našich klientů těší veliké oblibě). Hotel nabízí vedle standardních služeb včetně SPA zóny, která vám po celodenním lyžování jistě přijde vhod.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.