Villa Valentina

Villa Valentina

Vlastní
bez stravy
07.09. - 14.09.2024 (7 nocí)

Od 6 160 Kč za osobu

sleva až 800 Kč

Palma Beach

Palma Beach

Autobusem
Snídaně
13.09. - 22.09.2024 (7 nocí)

Od 9 560 Kč za osobu

sleva až 2000 Kč

Vega Hotel

Vega Hotel

Autobusem
Snídaně
21.06. - 30.06.2024 (7 nocí)

Od 9 660 Kč za osobu

sleva až 1900 Kč

Bulharsko-Kranevo-2-iStock-1366621110

Široké pláže, jemný písek a klid, který jste tolik potřebovali. Pojeďte s námi do Kraneva! 

Malé přímořské letovisko Kranevo láká na nádherné široké pláže a pomalu plynoucí atmosféru jako stvořenou k zaslouženému odpočinku. Díky pozvolnému vstupu do moře a jemnému písku je zde koupání bezpečné a ideální i pro malé děti. V destinaci nechybí restaurace a bistra s pestrou nabídkou vyhlášených bulharských specialit, obchůdky s místními produkty ani krásné hotely. Kranevo leží 4 km jižně od Albeny a 5 km severně od Zlatých písků, dalších oblíbených bulharských letovisek. Letiště ve Varně je vzdálené 30 km.

K výletům po blízkém okolí láká unikátní zalesněná přírodní rezervace Baltata, která na Kranevo přímo navazuje. Za návštěvu stojí také skalní klášterní komplex Aladža. Příjemnou procházkou po pláži se za 20 minut dostanete do lázeňského města Albena, kde si na své přijdou nejen milovníci aquaparků. Doporučujeme také návštěvu Balčiku, městečka obklopeného bílými skalami, kterému se pro svou malebnost přezdívá malé “Monte Carlo”. Projděte si palác rumunské královny Marie, botanickou zahradu s vodopádem a usedněte k večeři v některé z přístavních restaurací s romantickým výhledem na moře.   

Pro letošní sezónu jsme pro vás v Experitour vybrali 2* hotel Vega, který se nachází pouhých 60 m od krásné pláže, kde kromě dvoulůžkových pokojů, nabízíme také prostorná studia s kuchyňkou. Novinkou pro sezónu 2024 je 3* hotel Palma Beach, který se nachází přímo na pláži. Ubytování v hotelu Palma Beach nabízíme se snídaní nebo polopenzí. V nabídce máme také apartmány a mezonety v 3* komplexu Villa Valentina, které disponují plně vybavenými kuchyňskými kouty. V areálu nechybí venkovní bazén, dětské hřiště a grilovací koutek. Ideální pro rodinnou dovolenou. 

Kompletní nabídku hotelů a variant dopravy najdete na našich webových stránkách. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou „perla Černého Moře“. Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 metrů vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech najdete v detailu vybraného zájezdu zde na webových stránkách.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.