Kaliopa

Kaliopa

Autobusem
Polopenze
13.09. - 22.09.2024 (7 nocí)

Od 10 960 Kč za osobu

sleva až 2000 Kč

Laguna Garden

Laguna Garden

Autobusem
ALL INCLUSIVE
13.09. - 22.09.2024 (7 nocí)

Od 12 560 Kč za osobu

sleva až 2000 Kč

Aquapark v ceně
Ralitsa Aqua Club

Ralitsa Aqua Club

Autobusem
ULTRA ALL INCLUSIVE
13.09. - 22.09.2024 (7 nocí)

Od 13 560 Kč za osobu

sleva až 2000 Kč

Bulharsko-letovisko Albena

Vítejte v Albeně, přátelé. Vyhlášené lázeňské letovisko Albena je obklopeno přírodní rezervací Baltata. Kromě odpočinku na široké, 6 kilometrů dlouhé pláži, vás také zveme k dlouhým procházkám a výletům do přírody. Dopřejte si skvělé ubytování s programem ALL INCLUSIVE či návštěvu vyhlášeného aquaparku – naši klienti ubytovaní v hotelu Ralitsa mají vstup zdarma.

Lázeňský komplex Albena se nachází 25 km severně od Varny a je jedním z nejoblíbenějších letovisek na celém 378 kilometrů dlouhém bulharském pobřeží. Více než polovina letoviska je součástí přírodní rezervace Baltata. Milovníci přírody, pěších výletů a procházek po stezkách a dřevěných lávkách, zbystřete. Pro ještě více adrenalinu si můžete v hotelovém resortu zapůjčit kolo či navštívit oblíbený aquapark. Ten nabízí spoustu vyžití nejen pro děti a naši klienti ubytovaní v hotelu Ralitsa do něj mají vstup zdarma. Máte-li raději vodu mořskou, užijte si pobyt na široké a 6 kilometrů dlouhé písečné pláži. Kromě nejrůznějších občerstvení zde najdete také tenisové kurty, fotbalová hřiště či hřiště na plážový volejbal atd. Dopravu po celém letovisku zajišťují každých 30 minut pohodlné autobusy kyvadlové dopravy. Perfektní dovolenkový zážitek dolaďují všudypřítomné restaurace, bary i obchůdky.

V letošní nabídce Experitour najdete hotely přímo na pláži (hotel Kaliopa 3*), v centrální části letoviska (hotel Laguna Garden 4*), nebo v blízkosti aquaparku (hotel Ralitsa Aqua Club 4*). Ubytování si můžete zvolit buď s polopenzí či oblíbenou formou „ALL INCLUSIVE“. Kompletní nabídku hotelů a variant zájezdů najdete zde na webu. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou „perla Černého Moře“. Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 m vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech najdete v detailu vybraného zájezdu zde na webových stránkách.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.