Club Hotel Riu Negril

od 45 960 Kč
Destinace
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže: 0 m
Vzdálenost od pláže - 0m
Fitness
Klimatizace
Přímo na pláži
Wi-Fi
Bazén
TV
Vzdálenost od pláže: 0 m

Filtr

O hotelu
Club hotel Riu Negril se nachází v malebné zátoce Bloody Bay vedle pláže Seven Mile. All inclusive program a široká nabídka služeb standardu 5* potěší nejednoho náročnějšího klienta. Ubytovací část hotelu je rozdělena do čtyřech samostatných budov poskytujících maximální komfort.

Poloha a popis
Pláž Seven Mile Beach bychom mohli bez nadsázky nazvat tou nejhezčí pláží na Jamajce. Nachází se na západě osotrova u města Negril.

Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny sateltitní TV, klimatizací, trezorem, minibarem a dalšími doplňky. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Služby hotelu
Hotel disponuje čtyřmi restauracemi, pěti bary, dvěma bazény s jacuzzi, bazénem pro děti, dětským hřištěm, Spa centrem (za příplatek), fitness, saunou a jacuzzi a klubem.

Stravování
Hotel je nabízen výhradně s programem All Inclusive.

Cena zahrnuje
- ubytování na uvedený počet dní a nocí
- all inclusive program
- leteckou dopravu Praha - Montego Bay a zpět vč. letištních tax a poplatků
- transfer letiště - hotel - letiště
- v termínech, u kterých je uvedena informace "český delegát" Vám bude k dispozici přímo delegát naší CK, který Vás v případě zakoupení fakultativních výletů bude také těmito výlety doprovázet
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění - možno sjednat v CK
- víza (pro občany ČR stačí registrace "ESTA" - nutná pro přestup v USA - 14 USD)
- rezervace konkrétních míst v letadlech

Doprava
Letecká doprava je zajišťována na pravidelných linkách známých leteckých dopravců jako jsou Delta, Air France, KLM a další. Jedná se o 2 přestupy - zpravidla jednou v Evropě (nejčastěji Paříž nebo Amsterdam) a jednou v USA (najčastěji Atlanta nebo New York).

Popis destinace

Bílé pláže, tyrkysově modré moře, procházka uprostřed vodopádů, šnorchlování mezi exotickými rybami, pravý jamajský rum, třtinový cukr, rytmy reggae i vůně marihuany. Tato slova asi nejvíce charakterizují zemi, kterou bychom mohli bez nadsázky nazvat perlou Karibiku.

Geografické Informace
Jamajka je samostatný ostrovní stát, který se nachází v Karibském moři, asi 150 kilometrů jižně od Kuby. Žijí zde necelé 3 miliony obyvatel. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Oficiálním jazykem je angličtina. Občané ČR nepotřebují vízum. Nejsou vyžadována žádná speciální očkování.
Podnebí
Naše termíny směřují do hlavní turistické sezony (prosinec–březen). Počasí je v tomto období nejpříznivější – slunečno, jasno a sucho. Srážky jsou podle statistik na nejnižší úrovni, teploty se pohybují k příjemné třicítce.
Doprava
Letecká doprava je zajišťována na pravidelných linkách předních leteckých dopravců, jako jsou Delta Air Lines, American Airlines, British Airways a dalších. Odlétá se přímo z Prahy. Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. Většinou se jedná o let se 2 přestupy – zpravidla jednou v Evropě, např. v Paříži či Amsterdamu a dalším přestupem v USA – nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku. Cílové letiště na Jamajce je Motego Bay. V ceně zájezdu je samozřejmě zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je necelých 80 km.
Ubytování

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. V oblasti Seven Mile Beach a města Negril najdeme jak luxusní ALL INCLUSIVE resorty, tak příjemné ubytování střední kategorie a nakonec i to nejlevnější ubytování. Podívejte se do nabídky našich hotelů. S výběrem hotelu i lokality Vám rádi poradíme. 

Fakultativní výlety
Jamajka je rozmanitý ostrov, který nabízí mnohem víc než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů bude prezentována až na místě. Již nyní však můžeme případné zájemce nalákat na procházku skrze vodopády Dunns River, město Montego Bay, vodopády Y.S. Falls nebo třeba na prohlídku továrny na nejznámější jamajský rum – Appleton. Ceny výletů se pohybují od 35 USD (americký dolar).
Lokalita
Vybrali jsme pro Vás tu nejhezčí pláž na Jamajce – Seven Mile Beach (Sedmimílová pláž), která se nachází na západě ostrova u města Negril. Toto místo si v 60. letech minulého století oblíbili hippies, kteří zde v té době přespávali u místních, nebo přímo na plážích a kouřili marihuanu. Také proto si tato lokalita získala přízvisko bezstarostného místa. Díky své rozloze i začlenění do chráněné oblasti (Negril Environmental Protection Area) si Negril včetně okolních pláží udržuje svou atraktivitu.

Mapa polohy hotelu

Fakultativní výlety
Jamajka je rozmanitý ostrov, který nabízí mnohem víc než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů bude prezentována až na místě. Již nyní však můžeme případné zájemce nalákat na procházku skrze vodopády Dunns River, město Montego Bay, vodopády Y.S. Falls nebo třeba na prohlídku továrny na nejznámější jamajský rum – Appleton. Ceny výletů se pohybují od 35 USD (americký dolar).

Podobné produkty


Grand Bahia Principe Jamaica

Jamajka

2.5. - 11.5.2020

Počet nocí: 9 ,12

Letecky

All inclusive

Více informací

The Boardwalk Village

Jamajka

18.4. - 27.4.2020

Počet nocí: 9

Letecky

Bez stravování | Polopenze | Snídaně

Vzdálenost od pláže: 10 m Vzdálenost od pláže - 10m

Více informací
Předcházející snímek
Následující snímek