O nás

Na konci roku 2016 jsme se rozhodli spojit dvě cestovní kanceláře, Nikolas tours a Experitour. Spojili jsme tak letité zkušenosti s novými myšlenkami a zároveň jsme pro vás rozšířili nabídku našich destinací.

Sezóna 2019 je pro cestovní kanceláře Nikolas tours a Experitour jubilejní.

Bude to 30 let, co Nikolas tours vyvezl své první klienty za hranice tehdejšího Československa. A v Experitour zase vzpomínáme, jak jsme před 10 lety vypravili první poznávací zájezd.

I pro letošní sezónu jsme zachovali destinace, kam se naši zákazníci pravidelně rádi vrací. Ať už se jedná o řecké letovisko Vrasna či Stavros, tak v naší nabídce zůstávají také Zlaté Písky na bulharském pobřeží, kde nabízíme hotely s oblíbeným programem All inclusive.

Na jaře 2018 jsme se v hojném počtu vypravili za poznáváním Rumunska. Pozitivní reakce účastníků nás utvrdili v tom, co máme na rok 2019 připravit.

V naší nabídce zůstávají i pro letošní rok možnosti dovolené na exotické Jamajce. Dále pak tradiční jednodenní zájezdy ať už na Tropical Islands v Německu, nebo pak v období adventu zájezdy do Drážďan, Berlína, Norimberka, Vídně, nebo do Babiččina údolí u nás v Česku.

Každý rok připravujeme pro naše klienty něco nového a letos tomu není jinak.

Pro sezónu 2019 jsme začali v Bulharsku nabízet kromě oblíbených tříhvězdičkových hotelů nově také čtyřhvězdičkové. Pokud se vypravíte na Jamajku, najdete nově v nabídce pětihvězdičkové hotely.

U poznávacích zájezdů nabízíme pro letošní sezónu 2 termíny do Rumunska a nově se vypravíme v květnu také do Bulharska. Touto novinkou vás bude osobně provázet majitel Ondra Zíka.

Letos v únoru jsme otevřeli naši první pražskou pobočku Experitour na Vinohradech, v Korunní 55. Pokud preferujete osobní kontakt, přijďte se za námi podívat. Vedle pražské pobočky nás můžete navštívit také v Ostravě na pobočce Nikolas tours.