O nás

Sezóna 2020 ve znamení spojení obchodních značek Experitour a Nikolas tours.

Na konci roku 2016 jsme spojili dvě cestovní kanceláře Experitour a Nikolas tours a takto jsme nabízeli zájezdy uplynulé tři sezóny. Ke spojení pod jednu obchodní značku si můžete přečíst pár řádek od majitele CK, Ondry Zíky. I pro sezónu 2020 jsme zachovali destinace, kam se naši zákazníci pravidelně rádi vrací. V nabídce zůstávají řecká letoviska Vrasna či Stavros, tak i Zlaté Písky na bulharském pobřeží, kde nabízíme hotely s oblíbeným programem ALL INCSLUSIVE.

Rovněž pro vás máme přichystané nové termíny na velmi oblíbené poznávací zájezdy do Rumunska a Bulharska.

Pokud chcete vyrazit někam za exotikou, máme v nabídce krásné hotely na Jamajce.

Během roku dále pořádáme různé jednodenní zájezdy, ať už do Tropical Islands v Německu, nebo pak v období adventu zájezdy do Drážďan, Berlína, Norimberka, Vídně, nebo do Babiččina údolí u nás v Česku.

Každý rok připravujeme pro naše klienty něco nového a letos tomu není jinak.

V Bulharsku můžete vedle Zlatých Písků nově vyzkoušet letovisko Svatý Konstantin a Helena. To doporučujeme především rodinám s dětmi a také těm, kteří hledají klidnou dovolenou. Pro obě řecká letoviska Stavros i Vrasnu nově nabízíme možnost koupit si zájezdy jak se snídaní, tak polopenzí. Zájezdy bez stravování zůstávají rovněž v nabídce.

U poznávacích zájezdů najdete jako novinku zájezd do Severní Makedonie, kam se vypravíme v během zářijového státního svátku. Touto novinkou vás bude osobně provázet majitel Ondra Zíka.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na těchto webových stránkách.

Pokud máte radši osobní kontakt, stavte se za námi buď v pražské pobočce na Vinohradech (Korunní 55), nebo v té ostravské (Nádražní 124), kterou jsme s novou sezónou otevřeli v novém kabátě.