O nás

Milí přátelé, vážení cestovatelé,

vítáme Vás na nových internetových stránkách.

Na konci loňského roku jsme se rozhodli spojit dvě cestovní kanceláře – Nikolas tours a Experitour. Spojili jsme tak 28 let zkušeností s novými myšlenkami a trendy v oboru cestovního ruchu, které reprezentuje dnes již osmiletá CK Experitour. O našem vzájemném spojení jsme neměli nejmenší pochybnosti a dnes, po roce spolupráce, můžeme zhodnotit tento počin jako krok správným směrem. Důkazem toho je nejen rozšířená nabídka našich destinací, která sahá daleko mimo evropský kontinent, ale především rostoucí počet našich klientů.

Naší hlavní dlouhodobou prioritou je zachování a rozvoj destinací, které máte rádi a kam se již téměř 30 let spokojeně vracíte. I pro příští sezonu se tak můžete těšit na tradiční letovisko Vrasna a Stavros. Zlaté Písky v Bulharsku jsou Vaší oblíbenou destinací již více jak 7 let. To vše letecky i autobusem, z Ostravy, Prahy, Brna a dalších míst.

Opět Vám přinášíme oblíbený ostrov Kréta, kde si můžete vybrat ubytování v tradičních studiích a apartmánech nebo v hotelech s pohodlným programem all inclusive.

Absolutní novinkou jsou destinace za hranicemi Evropy. Vybrali jsme pro Vás možná tu nejlepší pláž v celém Karibiku, na ostrově Jamajka. Na exotických Filipínách jsme pro Vás připravili poznávací i pobytový program. Při výběru těchto destinací jsme kladli důraz na to, aby si i tyto vzdálené země mohlo dovolit co nejvíce z Vás. A tak se třeba na Jamajku můžete podívat už za třicet tisíc korun. V naší nabídce najdete ubytování střední kategorie a nově přidáváme i ty nejluxusnější resorty.

Všechny nové destinace i ubytovací kapacity pro Vás osobně ověřujeme. Vybíráme pro Vás to nejlepší ubytování za co nejpříznivější ceny, a jsme přesvědčeni, že si zde svou dovolenou náležitě užijete. Přítomnost a asistence našich českých delegátů je pro Vás připravena i v těch nejvzdálenějších destinací.

Nabídka našich zájezdů je mnohem bohatší, než je rozsah tohoto katalogu. Podívejte se na webové stránky nikolas.cz a experitour.cz, kde najdete mnohem více termínů, hotelů, typů stravování a na příklad i jednodenní zájezdy. V naší nabídce zůstává samozřejmě také pravidelná linka z Ostravy do Řecka.

Dovolte mi, abych Vám, našim klientům, poděkoval za to, že jste se v uplynulých sezónách rozhodli využít služeb cestovních kanceláří Nikolas tours a Experitour. Jako poděkování Vám proto nabízíme využití slevy stálého klienta na všechny zájezdy z tohoto katalogu.

Přeji Vám šťastnou ruku při výběru Vaší dovolené na sezonu 2018 a budu se na Vás těšit třeba i osobně a to zejména u poznávacích zájezdů, které pro Vás s láskou provázím.

Za celý tým Nikolas tours a CK Experitour s úctou Ondřej Zíka, jednatel CK Experitour s.r.o.