Informace k letní sezóně 2020


Vážení zákazníci,

Rádi bychom vám potvrdili, že s letošní sezónou počítáme a to od 20 7. 2020. V destinacích se již vše připravuje na váš příjezd. A my v těchto dnech ladíme poslední detaily s dopravci a ubytováními. Sledujte tedy naší aktuální nabídku na těchto webových stránkách.

Od pondělí 1. 6. 2020 jsme pro vás znovu otevřeli naše pobočky v Praze i Ostravě. Aktuální otevírací dobu najdete v záložce kontakty. Na telefonu a e-mailu jsme vám k dispozici celý týden, a to od pondělí do pátku, mezi 10:00-12:30 a 13:30-16:00.

Nadále sledujeme vývoj a nařízení v ČR, ale také v našich destinacích a rádi bychom vás ubezpečili, že budeme vždy respektovat všechna nařízení všech potřebných úřadů. V kontaktu jsme také s našimi smluvními dopravci a správci ubytování ohledně případných opatření na cestě vzhledem ke COVID-19.

Často se nás také ptáte, jak je to s cestovním pojištěním v případě COVID-19. Rádi bychom vám potvrdili, že cestovní pojištění, které nabízíme k naším zájezdům, pokrývá také tyto léčebné výlohy.

Veškerá nabídka, kterou vidíte zde na webu, se týká destinací, kde byla obnovena možnost cestovat, bezplatné zrušení vám tedy nabídnout v tuto chvíli nemůžeme (ani na něj nevzniká dle platných zákonů nárok).
Tímto také ukončujeme nabízenou možnost vystavení poukazu, kterou jsme vám zasílali 23. 4. 2020.

Děkujeme za neustálou podporu, kterou nám v tomto období vyjadřujete. Velmi si toho vážíme.
A moc se těšíme na shledání v našich destinacích.
Tým Experitour

Aktuální nabídka

ŘeckoBulharsko