Informace k mimořádné situaci


Vážení zákazníci,

my všichni se ocitáme v situaci, kterou moderní dějiny nepamatují. Téměř každý den přináší nová vládní rozhodnutí a nařízení. Situace je často nepřehledná a hledá oporu v legislativě. A to vše má dopad jak na Vás, naše klienty, tak i na nás, cestovní kanceláře. Vývoj a nařízení v ČR bedlivě sledujeme a budeme vždy respektovat všechna nařízení nejen úřadů v ČR, ale také v našich destinacích.

Z důvodu nařízení, vycházejícího z nouzového stavu, vyhlášeného vládou ČR 12.3.2020, jsou naše pobočky dočasně uzavřeny.
Provoz naší CK zůstává nepřerušen. Nadále jsme vám k dispozici na telefonu a na e-mailu na obou pobočkách.
A to pondělí-pátek, mezi 10-12 a 13-16.

Vzhledem k této nepřehledné, bezprecedentní situaci vás prosíme o shovívavost a trpělivost. Aktuálně zpracováváme zájezdy s nejbližším datem odjezdů. A potřebujeme určitý čas pro následné administrativní kroky.

Mějte prosím strpení v řešení letních dovolených. Věřte, že se jedná o velice komplikovanou situaci a nabídnout v tuto chvíli bezplatné zrušení nemůžeme (ani na něj v tuto chvíli nevzniká dle platných zákonů nárok). V případě, že zájezd nebudeme moci uskutečnit, budeme k řešení přistupovat dle platných legislativních nařízení.

K aktuální situaci dává náhled i Ministerstvo pro místní rozvoj ČR v tiskové zprávě z 20.3.

Děkujeme za trpělivost i podporu, kterou nám vyjadřujete.
Věříme, že se brzy setkáme v našich destinacích.
Tým Experitour