Český delegát
Dickwella Resort & Spa

Dickwella Resort & Spa

Letecky z Praha
polopenze
01.09. - 10.09.2023 (7 nocí)

Od 49 190 Kč za osobu


5-Sri Lanka-Dickwella-hotel Dickwella resort & SPA-pláž

Tato oblast je známá především pro aktivity jako šnorchlování, potápění, surfování a různé druhy výletů na lodích. A také se dá naplánovat půldenní výlet do národní parku Yala, pokud byste toužili vidět slony, levharty cejlonské, krokodýli či buvoli a opice. 

Městečko Dickwella se nachází v jižní části Srí Lanky. Vzdálenost od letiště je 200 km, což je zhruba 3 hodiny jízdy autem. Dickwella se nachází 14 km od nejjižnějšího bodu Srí Lanky „Missu Dondra“ a 22 km od známého historického města Matara, obojí stojí za návštěvu. 
Pobřeží v této části Srí Lanky je tvořené několika výběžky do oceánu, na kterých jsou postaveny hotelové resorty, které nabízí dechberoucí výhledy a krásné pláže. 

UBYTOVÁNÍ
A kde jinde bychom mohli nabízet ubytování než na jednom z těchto výběžků. Náš výběžek je přes 200 metrů dlouhý a rozkládá se na něm krásný 4* resort Dickwella, který vypadá jako malá vesnička s dvoupatrovými vilkami, plná vzrostlých palem, kde naleznete naprosto všechno, co potřebujete pro snovou dovolenou. Pobyty v hotelu Dickwella nabízíme s polopenzí.

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY
Na Srí Lance je k dispozici český hovořící delegát. Delegát vám vždy zajistí transfer z letiště do hotelu, poskytne základní informace o destinaci. Dále vám delegát CK nabídne fakultativní výlety. Telefonní kontakt na delegáta budete mít k dispozici ještě před odletem.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.