Český delegát
Imperial Laguna Faranda

Imperial Laguna Faranda

Letecky z Praha
bez stravy
01.09. - 10.09.2023 (7 nocí)

Od 34 390 Kč za osobu


Český delegát
Dos Playas Faranda

Dos Playas Faranda

Letecky z Praha
ALL INCLUSIVE
01.09. - 10.09.2023 (7 nocí)

Od 39 990 Kč za osobu


Český delegát
Maya Caribe Faranda

Maya Caribe Faranda

Letecky z Praha
ALL INCLUSIVE
01.09. - 10.09.2023 (7 nocí)

Od 40 790 Kč za osobu


shutterstock_640626874

Tyrkysové vody Karibiku se světlým pískem, koupání v průzračně čistých zatopených jeskyních „cenotes“, šnorchlování se žraloky, cestování po památkách Mayské civilizace či pohostinnost a nekončící úsměvy místních obyvatel. Mexický koktejl, na který budete vzpomínat ještě dlouho po návratu z vaší dovolené. A to vše s přítomností českého delegáta.

Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické, je velkou a rozmanitou zemí skládající se z 31 států. Oficiálním jazykem je španělština. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Občané ČR nepotřebuji vízum a nejsou vyžadována žádná speciální očkování. Naše zájezdy míří na Yucatánský poloostrov, kde se nachází nejznámější letoviska jako jsou Cancún, Playa de Carmen, Tulum či Akumal. 

Mexiko, resp. Yucatán, však přináší mnohem více než jen známá letoviska. V jeden den se můžete slunit na plážích s tyrkysově modrým mořem a o pár hodin později na to se koupat v proslulých
mexických cenotes, zatopených přírodních jeskyních s křišťálově čistou vodou. Nebo můžete obdivovat památky, které zde zůstaly po Mayské civilizaci a večer si vychutnat výtečnou mexickou kuchyni. Při procházkách po památkách (např. v Tulumu) vám budou dělat společnost leguáni a když si během koupání nasadíte šnorchl a brýle, spatříte krásný podmořský svět. V létě máte možnost vydat se na Holbox a šnorchlovat s 15tunovými mírumilovnými žraloky obrovskými, zima je zase sezonou karnevalů.

POČASÍ
Do Mexica se můžete vypravit kdykoli od listopadu do srpna. Poloostrov Yucatán, kde se nacházejí hotely z naší nabídky, se pyšní krásným počasím s průměrnými teplotami kolem 28 stupňů
po většinu roku. Hlavní sezóna je prakticky od ledna do dubna, čemuž odpovídají také ceny hotelů. Ty klesají v květnu a červnu, přičemž počasí zůstává ideální. Výjimku tvoří hurikánová sezóna od začátku září do konce října.

DOPRAVA
Leteckou dopravu do cílového místa ve městě Cancún zajišťujeme na pravidelných linkách tradičních leteckých dopravců. Odlety jsou z Prahy, většinou se dvěma přestupy, jedním v Evropě a dalším v USA (nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku). Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. V ceně zájezdu je zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je od 20 do 100 km.

UBYTOVÁNÍ
Pro váš pobyt si můžete vybrat jak z nabídky luxusních resortů s programem ALL INCLUSIVE, tak příjemné ubytování střední kategorie. Podívejte se na nabídky našich hotelů zde v katalogu i na našich webových stránkách. S výběrem hotelu i lokality vám rádi poradíme.

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY
V Mexicu se můžete těšit na přítomnost českého delegáta. Delegát vám vždy zajistí transfer z letiště do hotelu a druhý den po příletu vás čeká informační schůzka, kde se dozvíte všechny důležité informace a dozvíte se nabídku fakultativních výletů. Ty jsou rovněž provázeny českým průvodcem. Delegát je zároveň k dispozici na telefonu (možnost využít WhatsApp) a to 24 hodin denně. Delegát vám rovněž poradí a případně zařídí případné testy na Covid pro zpáteční cestu. Telefonní kontakt na delegáta budete mít k dispozici ještě před odletem.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY
Oblast Yucatánského poloostrova je velmi rozmanitá a nabízí mnohem více než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů vám bude představena až na místě. Ceny výletů se pohybují od 35 USD.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.