Riu Caribe

Riu Caribe

Letecky z Praha
ALL INCLUSIVE
30.04. - 09.05.2021 (7 nocí)

Od 41 490 Kč za osobu

sleva až 2800 Kč

Bahia Principe Grand Tulum

Bahia Principe Grand Tulum

Letecky z Praha
ALL INCLUSIVE
27.08. - 05.09.2021 (7 nocí)

Od 38 890 Kč za osobu

sleva až 6600 Kč


shutterstock_1063645616

Tyrkysové vody Karibiku se světlým pískem, koupání v průzračně čistých zatopených jeskyních „cenotes“, šnorchlování se žraloky, cestování po památkách Mayské civilizace či pohostinnost a nekončící úsměvy místních obyvatel. Mexický koktejl, na který budete vzpomínat ještě dlouho po návratu z vaší dovolené.

Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické, je velkou a rozmanitou zemí skládající se z 31 států. Oficiálním jazykem je španělština. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Občané ČR nepotřebuji vízum a nejsou vyžadována žádná speciální očkování. Naše zájezdy míří na Yucatánský poloostrov, kde se nachází nejznámější letoviska jako jsou Cancún, Playa de Carmen, Tulum či Akumal. 

Mexiko, resp. Yucatán, však přináší mnohem více než jen známá letoviska. V jeden den se můžete slunit na plážích s tyrkysově modrým mořem a o pár hodin později na to se koupat v proslulých
mexických cenotes, zatopených přírodních jeskyních s křišťálově čistou vodou. Nebo můžete obdivovat památky, které zde zůstaly po Mayské civilizaci a večer si vychutnat výtečnou mexickou kuchyni. Při procházkách po památkách (např. v Tulumu) vám budou dělat společnost leguáni a když si během koupání nasadíte šnorchl a brýle, spatříte krásný podmořský svět. V létě máte možnost vydat se na Holbox a šnorchlovat s 15tunovými mírumilovnými žraloky obrovskými, zima je zase sezonou karnevalů.

 

POČASÍ
Do Mexica se můžete vypravit kdykoli od listopadu do srpna. Poloostrov Yucatán, kde se nacházejí hotely z naší nabídky, se pyšní krásným počasím s průměrnými teplotami kolem 28 stupňů
po většinu roku. Hlavní sezóna je prakticky od ledna do dubna, čemuž odpovídají také ceny hotelů. Ty klesají v květnu a červnu, přičemž počasí zůstává ideální. Výjimku tvoří hurikánová sezóna od začátku září do konce října.

 

DOPRAVA
Leteckou dopravu do cílového místa ve městě Cancún zajišťujeme na pravidelných linkách tradičních leteckých dopravců. Odlety jsou z Prahy, většinou se dvěma přestupy, jedním v Evropě a dalším v USA (nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku). Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. V ceně zájezdu je zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je od 20 do 100 km.

 

UBYTOVÁNÍ
Pro váš pobyt si můžete vybrat jak z nabídky luxusních resortů s programem ALL INCLUSIVE, tak příjemné ubytování střední kategorie. Podívejte se na nabídky našich hotelů zde v katalogu i na našich webových stránkách. S výběrem hotelu i lokality vám rádi poradíme.

 

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY
V Mexicu vám bude k dispozici český nebo anglicky hovořící delegát. Je-li pro vás přítomnost česky hovořícího delegáta důležitá, zeptejte se nás, v jakém období bude k dispozici. Delegát vám vždy zajistí transfer z letiště do hotelu, poskytne základní informace o destinaci. Dále vám delegát CK nabídne fakultativní výlety. Telefonní kontakt na delegáta budete mít k dispozici ještě před odletem.

 

FAKULTATIVNÍ VÝLETY
Oblast Yucatánského poloostrova je velmi rozmanitá a nabízí mnohem více než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů vám bude představena až na místě. Ceny výletů se pohybují od 35 USD.

Přihlaste se k odběru novinek