Naše služby

Platba benefitní poukázkou

Na platbu Vámi objednaného zájezdu můžete využít benefitní poukázky. Přijímáme poukázky Sodexo, Edenred, Benefit Plus a Gallery Beta. Pro více informací kontaktujte naši zákaznickou linku.


Výhodné cestovní pojištění

Jako doplňkovou službu pro Vás každý rok připravujeme nabídku výhodného cestovního pojištění. Nenechávejte nic náhodě a sjednejte si ke své pobytové dovolené či poznávacímu zájezdu vhodné cestovní pojištění, jehož součástí je také pojištění storna zájezdu. Ušetříte si tak spoustu starostí a výdajů v případě jakékoliv nečekané zdravotní události. Více informací najdete v sekci cestovní pojištění.


Nabídky pro skupiny

Jste pracovní kolektiv, zájmová či jiná skupina? Připravíme Vám dovolenou přesně podle Vašich konkrétních představ a požadavků s odjezdem odkudkoliv z České republiky. Pro pracovní kolektivy umíme zajistit také teambuildingovou akci.


Faktura zaměstnavateli

V případě, že máte jako bonus u svého zaměstnavatele fond kulturních a sociálních potřeb, tzv. FKSP, a můžete z něj čerpat také úhrady pobytových dovolených, neváhejte se na nás obrátit s žádostí o vystavení faktury.