Advent v Babiččině údolí

od 490 Kč
Doprava Autobus
Strava Bez stravování

Filtr

Základní informace
Babiččino údolí - klidný český advent v Ratibořicích
Babiččino údolí, Ratibořický zámek, staré bělidlo i ostatní místa spojená s románem Boženy Němcové, Babička a s natáčením stejnojmeného filmu, poznáte během jednodenního výletu s CK Experitour. V období adventu je připraven pestrý program. Více o něm se dočete níže.

Zkombinujte předvánoční volný den s příjemným a nenáročným výletem.

Doprava
Doprava je zajištěna klimatizovaným autobusem s TV, WC.

Nástupní místa
Praha, Hlavní vlakové nádraží 8:00 hod. – úroveň magistrály (Wilsonova ulice), směr Holešovice (venku před Fantovou kavárnou).
Pardubice 9:30 hod.– zastávka trolejbusu Semtín (silnice 36 ze směru od Lázní Bohdaneč).
Hradec Králové 9:50 hod. odjezd z autobusového nádraží.

Časy odjezdů se mohou změnit, budou upřesněny v informacích k zájezdu nejpozději 7 dní před odjezdem.

Důležitá upozornění
Čas odjezdu z Prahy, je závazný, je nutné se dostavit nejpozději 15 minut před plánovaným odjezdem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Ze zkušeností však víme, že s těmito časy lze přibližně počítat.

Cena zahrnuje
- dopravu klimatizovaným autobusem s TV, WC do Babiččina údolí a zpět
- prohlídku s průvodcem a jeho služby po celou dobu výletu

Cena nezahrnuje
- fakultativní vstupy a cestovní pojištění

Informace o programu
V dopoledních hodinách příjezd do Ratibořic, kde budete mít možnost si prohlédnout adventně a vánočně vyzdobený zámek. V zámeckých prostorách je připravena živá výstava, která se zaměřuje na život na bývalém náchodském panství ve 2. polovině 19. století.

Ukázka venkovského života je připravena přímo na Starém bělidle. Uvidíte zde světničku z filmového natáčení, Staré bělidlo i Rudrův mlýn. V sousední budově jsou nachystány rovněž malé adventní trhy spojené opět s venkovským životem. Nabízí se i příjemné posezení v hospůdce, kde se zastavil čas a kde můžete ochutnat dobové pokrmy.

Vydejte se na netradiční adventní výlet. Poznáte, že Česká republika může s adventním programem směle konkurovat Vídni, Drážďanům nebo třeba Paříži.

Změna programu vyhrazena.

Autobusová doprava
- klimatizovaný autokar s TV, WC

Popis destinace
V rámci České republiky jsme si pro vás na léto 2020 připravili několik zážitkových výletů jak po Čechách, tak na Moravu. Na vybraná místa se s námi můžete svézt i s koly a pak mít vlastní program.Jestli máte rádi jídlo, doporučujeme vám výlet k Jiskrovým do Jižních Čech nebo za fantastickou řeckou kuchyní do Ostravy. Výlet do Ostravy bude jak jednodenní, tak i s přespáním s následným výjezdem do malebných Beskyd. Pokud se chcete zrelaxovat, pojeďte s námi od vyhlášených Termálů Losiny, nebo jen tak si užít koktejly na malebné pláži na Lipně.V čase adventu se s námi můžete podívat do Babiččina údolí, kde je právě v tomto období připraven pestrý programÚvodní fotka destinace Česká republika byla použita ve spolupráci s CzechTourism.

Mapa

Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek