Aquamarine

Aquamarine

Autobusem
ALL INCLUSIVE
09.06. - 18.06.2023 (7 nocí)

Od 19 360 Kč za osobu


Sunny Castle

Sunny Castle

Autobusem
ALL INCLUSIVE
09.06. - 18.06.2023 (7 nocí)

Od 17 860 Kč za osobu

sleva až 2000 Kč

Villa Valentina

Villa Valentina

Vlastní
bez stravy
09.06. - 16.06.2023 (7 nocí)

Od 5 960 Kč za osobu

sleva až 1400 Kč

Bulharsko-Kranevo-2-iStock-1366621110

Vítejte v malém přímořském středisku Kranevo, kde si budete moci užít nádherné široké pláže s pozvolným vstupem do moře, pokryté jemným pískem, relaxovat a vychutnávat si hezké, klidné prostředí a okolitou přírodu.  Městečko Kranevo je proslulé také řadou obchůdků nabízejících zboží místních výrobců a množstvím restaurací a bister s vynikajícími a vyhlášenými pokrmy bulharské kuchyně.

I v letošním roce pro vás máme rozšíření naší nabídky letní dovolené v Bulharsku. Letovisko Kranevo je jedno z těch nejméně známých, ale věříme, že si rychle získá vaší pozornost. 

Kranevo leží v mělkém údolí stoupajícím od mořské pláže vedle unikátní přírodní rezervace Baltata v blízkosti dalších letovisek: 4 km jižně od Albeny a 5 km severně od Zlatých písků.  Město Varna je vzdáleno 25 km a letiště ve Varně 30 km.

Samotná vesnice Kranevo je malým přímořským střediskem s udržovanými, čistými plážemi pokrytými světlým pískem. Vstup do moře je pozvolný a umožňuje bezpečné koupání i malým dětem. Nedaleko Kraneva je známý skalní klášter Aladža. Na druhou stranu od vesničky je městečko Balčik se zajímavými památkami, palácem a botanickou zahradou.

V letošní nabídce Experitour najdete moderní 4* ALL INCLUSIVE hotely přímo na pláži (butikový hotel Sunny Castle, designový hotel Aquamarine). Šedesát metrů od pláže nabízíme 2* hotel Vega se snídaní. V naší nabídce naleznete také apartmány a mezonety v 3* komplexu Villa Valentina, kde jsou k dispozici plně vybavené kuchyňské kouty, v jeho areálu najdete venkovní bazén, dětské hřiště a grilovací koutek. Kompletní nabídku hotelů a variant zájezdů najdete na webu experitour.cz. S výběrem vám rádi pomůžeme! Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Kompletní nabídku hotelů a variant zájezdů najdete zde na webu. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou „perla Černého Moře“. Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 metrů vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech si můžete přečíst v našem katalogu.

Přihlaste se k odběru novinek
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají k fungování stránek, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam.